Lokata Bezkonkurencyjna Plus na 3,50% w Idea Banku

Lokata Bezkonkurencyjna Plus idea bank 3,50

Dwa dni temu pojawiła się bezkonkurencyjna Lokata Wielki Procent Plus w Idea Banku z oprocentowaniem do 3,20%. Szczegóły tutaj. Myślałem, że lepsza oferta się już nie pojawi. A jednak w dniu dzisiejszym pojawiła się prawdziwa Lokata Bezkonkurencyjna Plus z oprocentowaniem 3,50% w opcji na 1 lub 3 miesiące. To już rzeczywiście prawdziwa Lokata Bezkonkurencyjna. Plus oznacza obowiązek posiadania konta osobistego. W przypadku braku konta w Idea Banku z nazwy znika Plus ale oprocentowanie jest trochę skromniejsze, jednak również bardzo wysokie – 3,20%. Nie wiadomo jak długo w ofercie Idea Banku utrzyma się Lokata Bezkonkurencyjna Plus na tak wysokim oprocentowaniu. Oferta już niestety nieaktualna.

Lokata Bezkonkurencyjna Plus w Idea Banku:
  • Na 1 lub 3 miesiące z oprocentowaniem 3,50% z kontem osobistym.
  • Na 1 lub 3 miesiące z oprocentowaniem 3,20% bez konta osobistego.
  • Od kwoty 500 zł do 1.000.000 zł.
  • Dostępna tylko na stronie internetowej, bankowości internetowej oraz mobilnej.
  • 2 dni na wpłatę środków w przypadku otwierania bez konta osobistego.
  • Zerwania Lokaty Bezkonkurencyjnej Plus powoduje utratę odsetek.
  • Po zakończeniu środki wracają na konto osobiste w Idea Banku lub Lokata Bezkonkurencyjna Plus odnawia się na bardzo niskim oprocentowaniu.

Stawka 3,20% zaoferowana 2 dni temu była już bardzo duża. Teraz Idea Bank podwyższył stawkę oprocentowanie jeszcze wyżej – do 3,50%. Tym razem nie ma także 0,50% różnicy pomiędzy posiadaczami konta osobistego a tym, którzy takiego konta nie mają. Podwyżka oprocentowania ma pewnie związek z problemami Idea Banku o których krótko pisałem przy okazji Lokaty Wielki Procent tutaj. Póki co kwotę do wysokości gwarancji przez BFG – 100.000 euro – można wpłacać bez większych obaw. Aż się zastanawiam, czy Idea Bank zaproponuje jeszcze większe oprocentowanie….


Standardowo (całkowicie) nowych klientów Idea Banku zachęcam do założenia najpierw Lokaty Happy z oprocentowaniem 4% do kwoty 10.000 zł tutaj:

Lokata Bezkonkurencyjna Plus idea bank 3,50

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.