Premia za otwarcie rachunku: kupon do Decathlonu na 100 zł i do 650 za płatności w mBanku

kupon do Decathlonu na 100 zł

mBank jest w ostatnich czasach bankiem, który jest bardzo aktywny w mediach, współpracował i przekazał niemałą kwotę na konto WOŚP ale także stara się aktywnie pozyskiwać nowych klientów. W ostatnich dniach pojawiła się w mBanku Lokata Noworoczna na 2%, nowa edycja Lepiej z eKontem – edycja III, a teraz wystartowała akcja Zgarnij Premię z eKontem – II edycja dzięki której można otrzymać kupon do Decathlonu na 100 zł oraz dodatkowo korzystać ze standardowej promocji i otrzymać do 650 zł zwrotu za zakupy. Akcja Zgarnij Premię z eKontem – II edycja trwa do 28.02.2018 r.

Z nowej akcji promocyjnej mogą skorzystać nowi klienci mBanku, które nie posiadały w tym banku rachunku od 01.01.2016 r. (o nr 1140 2004 lub 1140 2017). Nie można także być w trakcie składania wniosku o otwarcie eKonta.

Aby otrzymać kupon do Decathlonu na 100 zł należy:

 • Do 28.02.2018 r. zarejestrować się na stronie promocji podając swój adres e-mail.
 • Za pośrednictwem linku aktywacyjnego złożyć wniosek o otwarcie eKonta Standard lub eKonta Plus.
  • Wyrazić zgody marketingowe.
  • Wyrazić zgodę na zwolnienie mBanku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji.
  • Zawrzeć umowę z mBankiem za pośrednictwem kuriera, w placówce mBanku lub mKiosku.
 • W miesiącu otwarta eKonta lub w miesiącu następnym wykonać 5 transakcji (płatności bezgotówkowych lub przelewów zewnętrznych wychodzących).
 • Do 30.06.2018 r. odebrać nagrodę – kupon do Decathlonu o wartości 100 zł wysłany na podany podczas rejestracji adres e-mail.

kupon do Decathlonu na 100 zł

Nagroda – kupon, a właściwie karta podarunkowa o wartości 100 zł zostanie wysłana na adres e-mail. Będzie ona ważna 2 lata od daty aktywacji, jest wielokrotnego użytku i można nią płacić zarówno w sklepach stacjonarnych Decathlonu, jak też przez internet. Warunki otrzymania nagrody są banalnie proste – wystarczy 5 transakcji bezgotówkowych, a tak właściwie nawet 5 przelewów zewnętrznych (wewnętrzne się nie liczą). Ważna uwaga – eKonto można otworzyć za pośrednictwem placówki mBanku lub mKiosku – należy pilnować aby nr wniosku był taki sam jak otrzymamy na e-mail (doradca może zacząć składać nowy wniosek), bo inaczej nie zakwalifikujemy się do promocji.

Dodatkowo akcję można połączyć z promocją Lepiej z eKontem – III edycja. W ramach odświeżonej akcji mBanku można otrzymać zwrot 4% za płatności bezgotówkowe (i BLIK) w ciągu kolejnych 5 miesięcy, maksymalnie po 130 zł w miesiącu. Pierwsza premia dot. zwrotu za zakupy będzie naliczana w pierwszym pełnym miesiącu po założeniu eKonta. Do promocji można przystąpić do dnia 31.03.2018 r.

Aby 4% moneyback się naliczył należy:
 • Wykonać transakcje bezgotówkowe i/lub BLIK na kwotę minimum 250 zł miesięcznie.
 • Zapewnić jednorazowy wpływ na eKonto spoza mBanku w wysokości minimum 1.000 zł w każdym miesiącu.
 • W każdym  miesiącu logować się co najmniej raz do bankowości mobilnej.

W odróżnieniu do poprzedniej akcji skrócił się o miesiąc promocyjny okres naliczania moneybacku. Ale wydający dosyć sporo miesięcznie, bo aż 3.250 zł, mogą otrzymać 130 zł zwrotu przez 5 miesięcy. Przy tej akcji trzeba się już bardzo mocno nagimnastykować. Bardziej realne i o wiele łatwiejsze jest zdobycie kupon do Decathlonu o wartości 100 zł. Tym bardziej, że eKonto Standard jest przez pierwsze 2 lata bezwarunkowo bezpłatne. Wszystkich zainteresowanych tą bardzo dobrą akcją zapraszam na stronę promocji tutaj:

kupon do Decathlonu na 100 zł


REGULAMIN PROMOCJI „Zgarnij Premię z eKontem – II edycja”.

Regulamin Promocji „Lepiej z eKontem – III edycja”.

Regulamin e-Kart podarunkowych Decathlon.


eKonto Standard to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku eKonta.
 • 0 zł za obsługę karty debetowej przy min. 5 transakcjach w miesiącu, inaczej mBank pobierze opłatę w wysokości 4 zł (brak tej opłaty przez 24 miesiące).
 • 0 zł za wypłaty w złotych z ponad 9 000 bankomatów Euronet, BZ WBK S.A., Planet Cash.
 • 1,30 zł za wypłaty poniżej 100 zł.

Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

promocje bankowe podsumowanie

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.