Lokata Noworoczna na 2% w mBanku

mBank z początkiem roku przystąpił do dawno niewidzianej ofensywy jeżeli chodzi o lokaty (i nie tylko). Pojawiła się właśnie w mBanku dosyć ciekawa 3-miesięczna Lokata Noworoczna na 2% do kwoty 500.000 zł. Dodatkowo Lokata Noworoczna w mBanku dostępna jest tylko dla nowych środków, tj. dla nadwyżki ponad stan posiadania obliczony na dzień 29.12.2017 r. Można założyć dowolną ilość Lokat Noworocznych w mBanku, jednak ich suma nie może przekroczyć wartości 500.000 zł. Lokata Noworoczna w mBanku będzie dostępna do 12.02.2018 r. lub do wyczerpania puli 20.000 sztuk Lokat Noworocznych. 

Lokata Noworoczna w mBanku – warunki:
 • Minimalna kwota 1.000 zł, maksymalna 500.000 zł.
 • Oprocentowania 2% na 3 miesiące.
 • Możliwość założenia przez bankowość internetową.
 • Można założyć dowolną ilość Lokat Noworocznych do łącznej sumy 500.000 zł.
 • Lokata Noworoczna odnawia się na standardowym oprocentowaniu.
 • Zerwanie Lokaty Noworocznej powoduje obniżenie oprocentowanie do 0,01%.

Jako sumę aktywów zgromadzonych w mBanku rozumie się środki zgromadzone na rachunkach osobistych, kontach oszczędnościowych oraz depozytach terminowych prowadzonych w walucie PLN w mBanku, w ramach których klient zdefiniowany jest jako Posiadacz lub Współposiadacz. Standardowo aby otworzyć Lokatę Noworoczną należy posiadać konto osobiste w mBanku. Nie ma z tym jakiegoś wielkiego problemu ponieważ jest ono w podstawowej wersji bezpłatne. Lokata Noworoczna może nie nokautuje konkurencji ale to w miarę dobra propozycja w odróżnieniu wcześniejszych lokat na nowe środki oferowanych ze stawką 1,50%.


Dodatkowo nowi klienci mogą otworzyć eKonto z taryfą standard ze zwrotem nawet 650 zł za zakupy. W ramach nowej akcji Lepiej z eKontem – III edycja nowi klienci mBanku otrzymują zwrot 4% za płatności bezgotówkowe (i BLIK) w ciągu kolejnych 5 miesięcy, maksymalnie po 130 zł w miesiącu. Pierwsza premia dot. zwrotu za zakupy będzie naliczana w pierwszym pełnym miesiącu po założeniu eKonta. Do promocji można przystąpić do dnia 31.03.2018 r.

Aby 4% moneyback się naliczył należy:
 • Wykonać transakcje bezgotówkowe i/lub BLIK na kwotę minimum 250 zł miesięcznie.
 • Zapewnić jednorazowy wpływ na eKonto spoza mBanku w wysokości minimum 1.000 zł w każdym miesiącu.
 • W każdym  miesiącu logować się co najmniej raz do bankowości mobilnej.

W odróżnieniu do poprzedniej akcji skrócił się o miesiąc promocyjny okres naliczania moneybacku. Ale wydający dosyć sporo miesięcznie, bo aż 3.250 zł, mogą otrzymać 130 zł zwrotu przez 5 miesięcy. Nie ma co ukrywać – mBank liczy, że ta kwota będzie o wiele mniejsza i nie będzie musiał wypłacać maksymalnej premii. Ale jeżeli ktoś sporo wydaje lub komuś szykują się spore wydatki to zapraszam do złożenia wniosku o eKonto standard tutaj:


eKonto z taryfa standard to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku eKonta.
 • 0 zł za obsługę karty debetowej przy min. 5 transakcjach w miesiącu, inaczej mBank pobierze opłatę w wysokości 4 zł (brak tej opłaty przez 24 miesiące).
 • 0 zł za wypłaty w złotych z ponad 9 000 bankomatów Euronet, BZ WBK S.A., Planet Cash.
 • 1,30 zł za wypłaty poniżej 100 zł.

Regulamin Promocji „Lepiej z eKontem – III edycja”.

Regulamin Promocji „Noworoczna lokata na 2%”.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.