Lokata Wielki Procent Plus na 2,80% w Idea Banku

Lokata Wielki Procent Plus

Nadchodzi końcówka miesiąca, więc standardowo pojawiają się lepiej oprocentowane lokaty w Idea Banku (ale nie tylko). Nowa propozycja Idea Banku to Lokata Wielki Procent Plus w opcji na 45 dni, 75 dni oraz 105 dni z oprocentowaniem 2,80%. Plus oznacza obowiązek posiadania konta osobistego, za to nie ma obowiązku wpłaty nowych środków. Dla nowych środków można nadal założyć Lokatę na Nowe Środki Plus z oprocentowaniem 3% na 3 i 6 miesięcy. Szczegóły tutaj. Dostępne są także Lokaty Wielki Procent bez Plusa, czyli bez konta osobistego, ale oprocentowanie jest niższe o 0,50% dla każdego terminu. Jak zwykle oferta ważna jest do odwołania.

Szczegółowy nowego oprocentowania Lokaty Wielki Procent Plus (3%) —> tutaj.

Lokata Wielki Procent Plus w Idea Banku:
  • Na 45, 75 lub 105 dni z oprocentowaniem 2,80%  z kontem osobistym (z Plusem).
  • Na 45, 75 lub 105 dni z oprocentowaniem 2,30%  bez konta osobistego (bez Plusa).
  • Od kwoty 500 zł do 1.000.000 zł.
  • Po zakończeniu środki wracają na konto osobiste w Idea Banku lub odnawiają się na bardzo słabym procencie w przypadku braku konta osobistego.
  • 2 dni na wpłatę nowych środków w przypadku braku konta osobistego.

Lokata Wielki Procent Plus to bardzo dobra oferta w porównaniu do tego, co oferuje konkurencja. Właściwie przebija ją tylko Lokata na Nowe Środki Plus dostępna także w Idea Banku. Tym razem Idea Bank zaproponował nietypowe okresy – na 1,5 miesiąca, na 2,5 miesiąca, oraz na 3,5 miesiąca. Nietypowe, bo jeżeli chodzi o lokaty krótkoterminowe, które są z reguły na pełne miesiące. Co nie znaczy, że jest to słaba oferta. To bardzo dobra oferta, tym bardziej, że konto osobiste w Idea Banku jest bezwarunkowo bezpłatne. Bez konta osobistego oprocentowanie spada aż o 0,50%. Oprocentowanie Lokat na Nowe Środki podwyższył także Nest Bank (do 2,50% na 3 miesiące, oraz 2,90% dla 6 miesięcy, z kontem osobistym. Więcej szczegółów o nowe ofercie Nest Banku jutro.


Standardowo (całkowicie) nowych klientów Idea Banku zachęcam do założenia najpierw Lokaty Happy z oprocentowaniem 4% do kwoty 10.000 zł tutaj:

Lokata Wielki Procent Plus

3 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.