Lokata Styczniowa Plus na 2,70% oraz Lokata do Końca Miesiąca na 3,15% w Idea Banku

lokata styczniowa plus idea bank

Wszyscy dzisiaj czekali na noworoczną ofertę lokat w Idea Banku, który to za pomocą specjalnego banera budował wśród „lokaciarzy” specjalne napięcie. Napięcie szybko opadło dzisiaj rano, ponieważ pojawiła się tylko dobrze znana Lokata do Końca Miesiąca z oprocentowaniem 3,15% – odwołana Lokata do Końca Miesiąca niby dobra, ale obowiązkowe jest posiadanie konta osobistego i trwa niecały miesiąc – do końca stycznia. Pojawiła się także Lokata Styczniowa Plus z oprocentowaniem 2,70% w opcji na 2 i 5 miesięcy. Obecnie Lokata Styczniowa Plus na 2 miesiące oprocentowana jest na 2,35%, na 5 miesięcy – 2,55%. Plus oznacza obowiązek posiadania konta osobistego, ale nie trzeba chociaż wpłacać nowych środków. W opcji bez konta oprocentowanie spada 2,40%. Należy dodać, że nadal ważna jest oferta Lokaty na Nowe Środki Plus z oprocentowaniem 3% w opcji na 3 i 6 miesięcy.

Lokata Styczniowa Plus w Idea Banku:
  • Na 2 lub 5 miesięcy z oprocentowaniem odpowiednio 2,35% i 2,55%  z kontem osobistym.
  • Na 2 lub 5 miesięcy z oprocentowaniem odpowiednio 2,05% i 2,25% bez konta osobistego (bez Plusa).
  • Od kwoty 500 zł do 1.000.000 zł.
  • Po zakończeniu środki wracają na konto osobiste w Idea Banku lub odnawiają się na bardzo słabym procencie w przypadku braku konta osobistego.
  • 2 dni na wpłatę nowych środków w przypadku braku konta osobistego.
Lokata do Końca Miesiąca w Idea Banku:
  • Okres lokaty to liczba dni pozostałych do 31.01.2018 r.
  • Oprocentowanie 3,15%.
  • Dla posiadaczy kont osobistych.
  • Minimalna kwota 500 zł, maksymalna 1.000.000 zł.
  • Lokata nieodnawialna.

Lokata Styczniowa Plus nie jest tak naprawdę żadnym nowym otwarcie Idea Banku, ponieważ przedtem można było otworzyć Lokaty Świąteczne Plus z oprocentowaniem o 0,05% wyższym. Niewiele, ale zawsze. Zniknęła także kilka dni temu 1-miesięczna Lokata Tylko Teraz gdzie oprocentowanie wynosiło 3%. Nadal najlepszą lokatą jest Lokata na Nowe Środki Plus z oprocentowaniem 3% w opcji na 3 i 6 miesięcy. Ale należy się domyślać, że ta ostatnia lokata za chwilę może zostać wycofana z oferty, a Lokata Styczniowa Plus zostanie najdłużej. Z oprocentowaniem o 0,30% niższym, ale i tak najwyższym na rynku. Porównanie najlepszych lokat krótkoterminowych pojawi się na mojej stronie jutro.


Standardowo (całkowicie) nowych klientów Idea Banku zachęcam do założenia najpierw Lokaty Happy z oprocentowaniem 4% do kwoty 10.000 zł tutaj:

Lokata Styczniowa Plus

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.