Premia za otwarcie lokaty: 65 zł za Lokatę Depozyt Plus w Toyota Banku

65 zł za Lokatę Depozyt Plus

Toyota Bank znany jest z rozpieszczania swoich klientów. I nie dotyczy to tylko nowych klientów, bo w odróżnieniu od innych banków na profity i premie regularnie mogą liczyć także stali klienci Toyota Banku. Właśnie wystartowała akcja Podwójne korzyści dla Uczestników Klubu Korzyści dzięki której obecni klienci za założenie Lokaty Depozyt Plus na 6 miesięcy (na 2%) otrzymają premię w wysokości 65 zł płatną w gotówce. Akcja trwa do 22.10.2017 r. i dotyczy tylko dotychczasowych klientów Toyota Banku*.

Dotychczasowi klienci Toyota Banku to Ci, którzy otworzyli Konto Jedyne podczas jednej z dotychczasowych akcji*. Zasady są proste, jak nie bardzo proste – należy zalogować się na stronie promocji, zaznaczyć wszystkie zgody, zwiększyć saldo depozytów (ze stanu na dzień 19.09.2017 r.) o 8.000 zł poprzez założenie Lokaty Depozyt Plus na 6 miesięcy z oprocentowaniem 2%, utrzymać ww. lokatę przez co najmniej 90 dni (a zwiększone saldo depozytów przez 30 dni) oraz zarejestrować się w Klubie Korzyści.

Zasady akcji Podwójne korzyści dla Uczestników Klubu Korzyści:
 • Rejestracja na specjalnej stronie promocji podając swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail.
 • Po rejestracji kliknięcie na stronie promocji „Mam Konto Jedyne w Toyota Bank”.
 • Wyrażenie zgody na przekazanie przez Toyota Bank Organizatorowi promocji (Agora S.A.) informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie niezbędnym do przeprowadzania promocji (tj. wypłaty premii).
 • Posiadanie zgód marketingowych w Toyota Banku (zgody na przesyłanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni).
 • Do 06.11.2017 r. zwiększenie salda depozytów na dzień 19.09.2017 r. poprzez założenie 6-miesięcznej Lokaty Depozyt Plus na kwotę co najmniej 8.000 zł (z oprocentowaniem 2%).
 • Utrzymanie zwiększonego salda depozytów przez co najmniej 30 dni.
 • Utrzymanie założonej Lokaty Depozyt Plus przez co najmniej 90 dni.
 • Do 30.10.2018 r. rejestracja w Akcji Klub Korzyści (po przesłaniu zaproszenia).
 • Do 26.02.2018 r. odebranie wiadomości e-mail o przyznaniu premii.
 • Do 04.03.2018 r. uzupełnienie danych do wypłaty premii.
 • Utrzymanie Konta Jedynego co najmniej do 16.03.2018 r., tj. do dnia wypłaty premii.

65 zł za Lokatę Depozyt Plus

Powiadomienie o przyznaniu nagrody nastąpi do 26.02.2018 r., pozostanie ponad tydzień na uzupełnienie swoich danych, a wypłata premii nastąpi nie później niż do 04.03.2018 r. Dodatkowo wszyscy uczestnicy akcji, którzy nie korzystają z promocji Duet Lokat i spełnią powyższe warunki otrzymają zwrot opłat za konto przez okres utrzymywania założonej Lokaty Depozyt Plus, nie dłużej jednak niż do 31.03.2018 r. I to właściwie wszystko o tej dobrej akcji, z której sam postaram się skorzystać. Więcej o Klubie Korzyści (programie lojalnościowym Toyota Banku) pisałem tutaj. Założona lokata będzie premiowana 100 puntami, a jej dotrzymanie przez co najmniej 60 dni – 200 punktami. Wszystkich zainteresowanych promocją Podwójne korzyści dla Uczestników Klubu Korzyści  zapraszam na na stronę promocji tutaj.

65 zł za Lokatę Depozyt Plus


Konto Jedyne w Toyota Banku to:
 • 0 zł za prowadzenie przy płatnościach bezgotówkowych na kwotę minimum 400 zł (inaczej 2,49 zł).
 • 0 zł za obsługę karty debetowej.
 • 0 zł za 3 pierwsze wypłaty z bankomatów krajowych, każda następna wypłata – 4,50 zł.
 • 0 zł przelewy internetowe i zlecenia stałe ale 3 zł za przelewy do US oraz 1 zł za przelewy do ZUS.
 • opcjonalnie 8 zł za serwisy assistance.

*Należy posiadać aktywne, otwarte konto założone w jednej z poprzednich akcji: Lokata Toyota Bank z premią, Promocja SUPER DUET (+ edycja 2 i 3), Bądź aktywny- załóż nowy depozyt, Tankuj korzyści z Toyota Bank, Lokata 130 dni z premią, Aktywni Zyskują, Zarabiaj z duetem korzyści, Duet lokat z Premią dodatkowo od Groupon, Lokata 160 dni z premią dla Uczestników Klubu Korzyści. Z promocji nie mogą skorzystać osoby,  które w terminie od 1.01.2016 roku do 19.09.2017 roku rozwiązały z Toyota Bankiem umowę o prowadzenie Konta Jedynego.


Regulamin promocji „Podwójne korzyści dla Uczestników Klubu Korzyści”.

3 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.