Nowa Lokata Tylko Teraz na 2,85% i Lokata Skarbona Plus na 2,65% w Idea Banku

lokata tylko terazJak zawsze wszystko co najlepsze pod względem lokat w Idea Banku odbywa się pod koniec miesiąca. Ponad tydzień temu pojawiły się nowe Lokaty na Nowe Środki z oprocentowaniem do 2,55%, w dniu wczorajszym pojawiły się Lokaty Skarbonka Plus z oprocentowaniem do 2,65%, a w dniu dzisiejszym pojawiły się jeszcze lepsze, bezwarunkowe Lokaty Tylko Teraz z oprocentowaniem do 2,85%. O ile w przypadku Lokaty Skarbonka Plus wyższe oprocentowanie otrzymują posiadacze kont osobistych, o tyle w przypadku Lokaty Tylko Teraz bardzo wysokie oprocentowanie otrzymują wszyscy. Nowa Lokata Tylko Teraz pojawiła się w dwóch opcjach: na 1 miesiąc z oprocentowaniem 2,85% oraz na 3 miesiące z oprocentowaniem 2,75%. Lokaty Skarbonka Plus na taki sam termin dają odsetki w wysokości odpowiednio 2,65% oraz 2,50%. Oferta jak zwykle ważna jest do odwołania. Z dniem 05.10.2017 r. Lokata Tylko Teraz zniknęła z oferty Idea Banku, Lokaty Skarbonki Plus nadal znajdują się w ofercie Idea Banku.

Można się domyślać, że Lokaty Tylko Teraz bardzo szybko znikną z oferty Idea Banku, za to Lokaty Skarbonka Plus zostaną na trochę dłużej. Ale w przypadku lokat w Idea Banku nic nie jest wykluczone. Dostępna jest także Lokata Skarbonka „bez Plus”, czyli bez obowiązku posiadania konta osobistego w Idea Banku, ale oprocentowanie wynosi wtedy 2,20% – zarówno na 1, jak i na 3 miesiące. Oczywiście przy tej ofercie blednie oferta Lokaty na Nowe Środki, a także oferta pozostałych lokat krótkoterminowych w pozostałych bankach. Na standardowy okres 3 miesięcy można otrzymać oprocentowanie w wysokości 2,75% bez żadnych dodatkowych warunków.

Lokata Tylko Teraz w Idea Banku:
 • Na 1 miesiąc z oprocentowaniem 2,85%.
 • Na 3 miesiące z oprocentowaniem 2,75%.
 • Od kwoty 500 zł do 1.000.000 zł.
 • Bez konta osobistego i obowiązku wpłaty nowych środków.
 • Odnawia się automatycznie na standardowym, bardzo niskim oprocentowaniu.
Lokata Skarbonka Plus  w Idea Banku:
 • Na 1 miesiąc z oprocentowaniem 2,65%.
 • Na 3 miesiące z oprocentowaniem 2,50%.
 • Dla posiadaczy konta osobistego (*bez konta osobistego oprocentowanie wynosi 2,20%).
 • Od kwoty 500 zł do 1.000.000 zł.
 • Lokata Skarbonka Plus po zakończeniu trafia na konto osobiste w Idea Banku.

Standardowo (całkowicie) nowych klientów Idea Banku zachęcam do założenia najpierw Lokaty Happy z oprocentowaniem 4% do kwoty 10.000 zł tutaj:

lokata tylko teraz
Lub Lokaty Happy Pro na 3 miesiące z oprocentowaniem 3% do kwoty 25.000 zł tutaj:
lokata tylko teraz

2 Komentarze

 1. Wszystkich chętnych do połączenia konta na Ybanking proszę o kontakt mailowy na adres jaww@onet.com.pl – (UWAGA , nie jest to adres poczty zarejestrowany na Ybanking, więc proszę najpierw o emeila z wiadomością do mnie o chęci połączenia)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.