Voucher do Decathlonu czyli 80 zł za konto w Nest Banku

voucher decathlon

W dniu dzisiejszym pojawiła się całkiem dobra promocja związana z darmowym kontem osobistym w Nest Banku. Na specjalnej stronie promocji można otworzyć Nest Konto w Nest Banku oraz otrzymać dodatkowo voucher o wartości 80 zł do Decathlonu. Warunki są banalnie proste do spełnienia. Wystarczy zalogować się do bankowości internetowej oraz wykonać jedną transakcję kartę debetową. Promocja Nest Konto Europejskie – ZIMOWY WYJAZD trwa do 28.02.2017 r. lub do wyczerpania puli 1.000 dostępnych voucherów.

Ostatnia podobna akcja Nest Banku skończyła się bardzo szybko i z tą będzie pewnie podobnie. Jeżeli wyczerpie się dostępna pula voucherów to Nest Bank poinformuje o tym na stronie promocji. Z oferty Zimowy Wyjazd mogą skorzystać jedynie całkowicie nowi klienci Nest Banku, którzy do tej pory nie posiadali konta w tym banku (a także Banku Smart i FM Banku). Niestety wyłącza mnie to z tej dobrej promocji.

Aby otrzymać voucher o wartości 80 zł należy:
  • Złożyć wniosek o otwarcie Nest Konta oraz Nest Konta Walutowego wraz z kartą debetową do któregokolwiek z tych kont.
  • Wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych jak też na wysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Nest Bank.
  • Zawrzeć umowę z Nest Bankiem i dotrzymać jej przynajmniej do czasu otrzymania vouchera.
  • W ciągu 60 dni od podpisania umowy zalogować się do bankowości internetowej oraz wykonać co najmniej jedną transakcję wydaną kartą debetową.

voucher decathlon

Nest Bank wyśle na adres e-mailowy voucher w ciągu 14 dni od daty spełnienia powyższych warunków. Będzie on ważny do 31.12.2018 r. Można go wykorzystać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak też przy zakupach przez internet. Należy dodać, że prowadzenie i obsługa Nest Konta jest całkowicie darmowa – nie ma opłat miesięcznych za konto i obsługę karty. Bezpłatne są także wypłaty z wszystkich bankomatów krajowych. Nest Konto Walutowe jest także bezwarunkowo bezpłatne. Można także założyć Nest Lokatę Witaj z oprocentowaniem 4% do kwoty 10.000 zł oraz konto oszczędnościowe Nest Oszczędności z oprocentowaniem 2,25% do kwoty 50.000 zł. Więcej o ofercie depozytowej Nest Banku pisałem tutaj:

voucher decathlon


REGULAMIN PROMOCJI „Nest Konto Europejskie – ZIMOWY WYJAZD”.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.