Lokata Deklasująca VI czyli najlepsza lokata krótkoterminowa

lokata deklasująca

Na rynku lokat krótkoterminowych panuje zastój. Ciekawych propozycji nie ma, a jeżeli już są zmiany to negatywne. Na przekór tym tendencjom zachował się BGŻ Optima. Własnie pojawiła się rewelacyjna 4-miesięczna Lokata Deklasująca VI z oprocentowaniem 2,30% dla nowych środków. Nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania obliczony na dzień 20.01.2017 r. Lokata Deklasująca VI będzie w ofercie BGŻ Optimy do 09.02.2017 r. lub do wyczerpania puli 5.000 sztuk Lokat Deklasujących. W obecnych warunkach to najlepsza lokata krótkoterminowa.

Lokata Deklasująca VI – warunki:

  • Na 4 miesiące z oprocentowaniem 2,30%.
  • Dla posiadaczy Konta Oszczędnościowego w BGŻ Optimie.
  • Dla nowych środków.
  • Minimalna kwota 1.000 zł, maksymalna 100.000 zł.
  • Możliwość założenia do 3 Lokat Deklasujących VI.
  • Lokata Deklasująca VI odnawia się na taki sam okres na standardowym oprocentowaniu (1,60%).
  • Zerwanie Lokaty Deklasującej VI przed terminem powoduje utratę naliczonych odsetek.

lokata deklasująca

Do otwarcia Lokaty Deklasującej VI standardowo wymagane Konta Oszczędnościowego w BGŻ Optimie. Nie jest to problemem ponieważ jest ono bezwarunkowo bezpłatne. Jeden klient może otworzyć maksymalnie 3 Lokaty Deklasujące VI, każdą na kwotę maksymalnie do 100.000 zł. Czyli na dobrym procencie można ulokować można do 300.000 zł. Jeśli wpłacone pieniądze na Lokaty Deklasujące VI nie spełnią warunku nowych środków, to oprocentowanie zostanie obniżone do standardowej stawki wynoszącej 1,60%.


Nadal ważna jest promocja dotycząca nowych środków na Koncie Oszczędnościowym w BGŻ Optimie. Konto Oszczędnościowe w BGŻ Optimie jest obecnie oprocentowane na 2,30% do kwoty 150.000 zł. Promocja dotyczy nowych środków, stanowiących nadwyżkę ponad saldem obliczonym na dzień 14.10.2016 r. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje niedługo, bo tylko do 09.02.2017 r.

lokata deklasująca


Standardowo nowych klientów BŻG Optimy,  którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadali Konta Oszczędnościowego zachęcam do otwarcia najpierw 3-miesięcznej Lokaty Bezkarnej ze zmieniony ale nadal bardzo dobrym oprocentowaniem 3% do kwoty 20.000 zł z możliwością zerwania w każdym momencie z zachowaniem odsetek tutaj:

lokata deklasująca


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.