Konto Godne Polecenia z premią 50 zł + 150 zł za kartę kredytową

konto godne

W ostatnich dniach pojawia się co raz więcej promocji bankowych. Celuje w nich przede wszystkim T-Mobile Usługi Bankowe, Citibank oraz PKO BP. Do grona tych banków dołącza BZ WBK, który w ramach promocji Zimowa oferta Konta Godnego Polecenia premiuje nowych klientów bonem Sodexo o wartości 50 zł. Dodatkowo w ramach przedłużonej promocji 150 PLN na dzień dobry za założenie karty kredytowej można otrzymać kolejne 150 premii. Promocje łączą się ze sobą dzięki temu za aktywne rozpoczęcie współpracy można otrzymać 200 zł. Obie akcje trwają do 28.02.2017 r.

Do obu promocji mogą przystąpić osoby, które w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o Konto Godne Polecenia nie posiadały w BZ WBK żadnego konta osobistego. Dodatkowo jeżeli liczymy na 150 zł premii za kartę kredytową to w ciągu 6 miesięcy od daty pozytywnej decyzji kredytowej nie można było zamykać innej karty kredytowej. Sprawia to, że z tej promocji mogę już skorzystać bo spełniam oba warunki. I mocno się zastanawiam, czy się czasem nie skusić.

Zimowa oferta Konta Godnego Polecenia – warunki otrzymania premii:
  • Podpisanie umowy o Konto Godne Polecenia z kartą płatniczą VISA Sol za pomocą przelewu internetowego lub za pośrednictwem kuriera
  • Zgoda na otrzymywania informacji handlowej drogą elektroniczną i brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych marketingowych.
  • Udostępnienie numeru telefonu komórkowego do kontaktu.
  • Wykonanie w miesiącu następującym po miesiącu złożenia wniosku o Konto Godne Polecenia 5 transakcji bezgotówkowych.

konto godne

Bon Sodexo o wartości 50 zł zostanie wysłany pocztą na podany adres korespondencyjny nie później niż do 30.04.2017 r. I to właściwie wszystko. Po otrzymaniu bonu nie ma obowiązku posiadania konta osobistego. Ale można połączyć obie promocje i zgarnąć dodatkowe 150 zł premii za kartę kredytową. Konto Godne Polecenia z premią 50 zł można założyć tutaj:

konto godne


Dodatkowo można otrzymać 150 zł za kartę kredytową w ramach promocji 150 PLN na dzień dobry – edycja 2. Należy w drugim miesiącu po miesiącu otwarcia Konta Godnego Polecenia złożyć wniosek o kartę kredytową (z wyłączeniem MasterCard Payback). Następnie w miesiącu, w którym została wydana karta kredytowa i w ciągu 3 kolejnych miesiącu należy wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych. Wtedy za kartę kredytową otrzymamy dodatkowe 150 zł premii. Po spełnieniu tych warunków 150 zł wpłynie na Konto Godne Polecenia do końca 4-tego miesiąca, następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę kredytową (otrzymania pozytywnej decyzji).

konto godne

Najlepiej wybrać jedną ze standardowych kart kredytowych. Są one w pierwszym roku darmowe. Wystarczy jedynie dokonać w ciągu 3 pierwszych miesięcy od jej otrzymania co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych o dowolnych kwotach. Po otrzymaniu premii nie ma obowiązku dalszego posiadania karty kredytowej. Konto Godne Polecenia z kartą Visa Sol jest darmowe pod warunkiem wykonania 5 transakcji bezgotówkowych. Jeżeli nie wypełnimy tego warunku to zostanie naliczona opłata w wysokości 4 zł za kartę Visa Sol.


REGULAMIN PROMOCJI „150 PLN na Dzień dobry – edycja II”

REGULAMIN Promocji „Zimowa oferta Konta Godnego Polecenia”

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.