Konto ZOŚKA PRO z premią 100 zł za otwarcie w Idea Banku

Konto ZOŚKA PRO z premią 100 zł

Po kilkunastodniowej przerwie wystartowała kolejna edycja promocji Money Mania tym razem oznaczona numerem 7. W ramach nowej akcji za założenie bardzo dobrego Konta ZOŚKA PRO można otrzymać premię w wysokości 100 zł. Warunki promocji Money Mania 7 są bardzo łatwe do spełnienia a akcja skierowana jest do pierwszych 500 osób, które spełnią wszystkie warunki promocji. Ponieważ akcja trwa do 24.07.2016 r. i jest podobnie jak Lokata Happy skierowana do całkowicie nowych klientów, to z tym raczej nie powinno być problemów.

Konto ZOŚKA PRO z premią 100 zł mogą mogą założyć tylko całkowicie nowi klienci Idea Banku, którzy nigdy nie zawarły z Idea Bankiem żadnej umowy o dowolny produkt i nie składały wcześniej żadnego wniosku o otwarcie takiego produktu. Wyklucza to mnie, moja rodzinę i praktycznie wszystkich znajomych, a nawet większość czytelników mojego bloga z promocji Money Mania 7. Ale jeżeli ktoś jeszcze nie miał styczności z Idea Bankiem to nie powinien się długo zastanawiać. Konto ZOŚKA PRO to konto oszczędnościowe z realnym oprocentowaniem w wysokości 2,73%.

Aby otworzyć Konto ZOŚKA PRO z premią 100 zł należy:

 • Do 24.07.2016 r.:
  • Zarejestrować lub zalogować się (jeżeli już mamy konto z poprzednich akcji Money Mani) na stronie promocji Money Mania 7.
  • Wyrazić zgodę na zwolnienie Idea Banku z tajemniczy bankowej w zakresie określonym w formularzu wniosku o Rachunek Oszczędnościowy Konto ZOŚKA PRO.
  • Wypełnić i wysłać wniosek o Rachunek Oszczędnościowy Konto ZOŚKA PRO.
 • W terminie do 21 dni od dnia złożenia wniosku o Konto ZOŚKA PRO
  • Podpisać z Idea Bankiem Umowę o Rachunek Oszczędnościowy Konto ZOŚKA PRO.
  • Zasilić Konto ZOŚKA PRO jednorazowo kwotą minimum 1.000 zł.
 • Do 14.08.2016 r.:
  • Uzupełnić na stronie akcji Money Mania 7 numer swojego rachunku Konto ZOŚKA PRO.

Konto ZOŚKA PRO z premią 100 zł

Do dnia 20.08.2016 r. każdy uczestnik akcji zostanie powiadomiony o zakwalifikowaniu do wypłaty premii poprzez komunikat wysłany na adres e-mail, a także dostępny po zalogowaniu na stronie promocji. Premia w wysokości 100 zł wpłynie na otwarte Konto ZOŚKA PRO do 31.08.2016 r. Premia zostanie wypłacona pierwszym 500 osobom, które spełnią warunki akcji Money Mania 7. W przypadku, gdy liczba złożonych wniosków będzie większa to o przyznaniu premii będzie decydować data złożenia wniosku o Konto ZOŚKA PRO oraz data podpisania umowy. Akcja może skończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania limitu wniosków.

Podsumowując Konto ZOŚKA PRO to dobra akcja, ale niestety dostępna dla całkowicie nowych klientów Idea Banku. Nie ma żadnych okresów karencji. Jeżeli ktoś już miał jakiś produkt w Idea Banku, a nawet nie miał, ale złożył wniosek to Konta ZOŚKA PRO w powyższy sposób nie otworzy. Wszystkich zainteresowanych akcją Konto ZOŚKA PRO zapraszam tutaj:

Konto ZOŚKA PRO z premią 100 zł


Konto Zośka PRO najlepiej otworzyć razem w kontem osobistym – Kontem Idealnym. Konto Idealne jest bezpłatne, a płatna karta nie jest obowiązkowa. Oprocentowanie standardowe Konta Zośka PRO wynosi 1%. Oprocentowanie w wysokości 3% będzie naliczane dla środków znajdujących się na Koncie Zośka PRO o wartości 10 razy większej niż saldo na Koncie Idealnym. Czyli tak naprawdę 1/10 swoich oszczędności trzeba trzymać na nieoprocentowanym Koncie Idealnym. Sprawia to, że oprocentowanie realne Konta Zośka PRO wynosi 2,73%. 

konto zośka pro idea bank

Oprocentowanie na Koncie Zośka PRO będzie naliczane w wysokości 1% w przypadku:

 • Nieposiadania konta osobistego w Idea Banku.
 • Środki na Koncie Zośka PRO będą wyższe, niż 10-krotność środków znajdujących się na koncie osobistym. Oprocentowanie 1% będzie dotyczyć nadwyżki.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.