Nowa Lokata Piłkarska II w Credit Agricole

lokata piłkarska II credit agricole

Kilka dni temu pisałem o Lokacie Piłkarskiej, czyli ciekawym pomyśle Credit Agricole związanym z Euro 2016. Przez kilka dni można było założyć Lokatę Piłkarską z oprocentowaniem 3,20% do kwoty 10.000 zł. Z okazji kolejnego meczu Polaków pojawiła się Lokata Piłkarska II z oprocentowaniem tym razem 3% (dzięki remisowi z Niemcami). Lokata Piłkarska II dostępna jest dla tych klientów Credit Agricole, którzy nie przystąpili do wcześniejszej promocji Lokaty Piłkarskiej w dniach 12-15.06.2016 r. Promocja Lokata Piłkarska II ważna jest do 19.06.2016 r.

Lokata Piłkarska II – warunki:

  • Na 3 miesiące z oprocentowaniem 3%.
  • Minimalna kwota 1.000 zł, maksymalna 10.000 zł.
  • Tylko dla posiadaczy kont osobistych w Credit Agricole.

Lokata Piłkarska II dostępna jest także dla tych klientów, którzy założyli lub założą konto osobiste w promocji 250 zł za przeniesienie konta. Aby skorzystać z promocji Lokata Piłkarska II należy do 19.06.2016 r. wypełnić specjalny formularz zgłoszeniowy na facebook-u. Następnie do 10.07.2016 r. należy założyć 3-miesięczną Lokatę Piłkarską w placówce Credit Agricole lub w bankowości telefonicznej, internetowej czy mobilnej. Lokata Piłkarska II zostanie założona jako lokata ze standardowym oprocentowaniem ale w ciągu 5 dni Credit Agricole podniesie jej oprocentowanie do 3% (podwyższone oprocentowanie będzie obowiązywało dla całego okresu).


Jeżeli ktoś jeszcze nie ma konta w Credit Agricole to zapraszam to założenia takiego konta w promocji 250 zł za przeniesienie konta. O szczegółach można poczytać tutaj:

lokata piłkarska II


Z oferty Lokaty Piłkarskiej II wyłączeni są współposiadacze kont osobistych, jeżeli jeden ze współposiadaczy skorzystał wcześniej z Lokaty Piłkarskiej. Pozostała oferta Credit Agricole nie zmieniła się nieznacznie. O szczegółach pisałem przy okazji poprzedniej pierwszej Lokaty Piłkarskiej tutaj.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.