Lokata Piłkarska III w Credit Agricole

lokata piłkarska III Credit

Credit Agricole kontynuuję swoją akcję promocyjnych lokat związanych z Euro 2016. Po meczu z Irlandią Północną można było założyć Lokatę Piłkarską z oprocentowaniem 3,20%, po meczu z Niemcami Lokatę Piłkarską II z oprocentowaniem 3%. Obecnie po meczu z Ukrainą można założyć 90-dniowa Lokatę Piłkarską III do 10.000 zł z oprocentowaniem 3,20%. Dzięki wygranej i bramce Polaków oprocentowanie zostało podwyższone o 0,20%. Z promocji Lokata Piłkarska III wyłączeniu są ci klienci korzystających z poprzednich edycji Lokaty Piłkarskiej. Do promocji Lokata Piłkarska III można przystąpić do 24.06.2016 r.

Lokata Piłkarska III – warunki:

  • Na 3 miesiące z oprocentowaniem 3%.
  • Minimalna kwota 1.000 zł, maksymalna 10.000 zł.
  • Tylko dla posiadaczy kont osobistych w Credit Agricole.

Lokata Piłkarska III dostępna jest również dla tych klientów, którzy założyli lub założą konto osobiste w promocji 250 zł za przeniesienie konta. Aby skorzystać z promocji Lokata Piłkarska III należy do 24.06.2016 r. wypełnić specjalny formularz zgłoszeniowy dostępny na facebook-u. Następnie do 10.07.2016 r. należy założyć 3-miesięczną Lokatę Piłkarską III w placówce Credit Agricole lub w bankowości telefonicznej, internetowej czy mobilnej. Lokata Piłkarska III zostanie założona jako lokata ze standardowym oprocentowaniem ale w ciągu 5 dni Credit Agricole podniesie jej oprocentowanie do 3,20% (podwyższone oprocentowanie będzie obowiązywało dla całego okresu).


Jeżeli ktoś jeszcze nie ma konta w Credit Agricole to zapraszam to założenia takiego konta w promocji 250 zł za przeniesienie konta. O szczegółach można poczytać tutaj:

lokata piłkarska III


Z oferty Lokaty Piłkarskiej III wyłączeni są współposiadacze kont osobistych, jeżeli jeden ze współposiadaczy skorzystał wcześniejszych edycji Lokaty Piłkarskiej. Pozostała oferta Credit Agricole nie zmieniła się. O szczegółach pisałem przy okazji poprzedniej pierwszej Lokaty Piłkarskiej tutaj.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.