Lokata Bezkarna w BGŻ Optimie

lokata bezkarna 2016

W ofercie BGŻ Optimy cały czas znajduje się ciesząca się dużym zainteresowaniem Lokata Bezkarna. Lokata Bezkarna to nadal 3-miesięczna lokata z oprocentowaniem 3,20% do kwoty 100.000 zł. Dodatkowo Lokata Bezkarna otwierana jest wraz z Kontem Oszczędnościowym, na którym obowiązuje oprocentowanie 2,70% do kwoty 100.000 zł.

Lokata Bezkarna:

  • 3-miesięczny okres trwania.
  • Gwarancja wypłaty odsetek naliczonych do czasu zerwania lokaty.
  • Oprocentowanie 3,20%.
  • Minimalna kwota 1.000 zł, maksymalna to 100.000 zł.

Lokatę Bezkarną można zerwać w każdym momencie z zachowaniem naliczonych odsetek za faktyczny okres utrzymywania lokaty. Lokata Bezkarna dostępna jest tylko dla nowych klientów, którzy w ostatnich 12 miesiącach nie byli posiadaczami konta oszczędnościowego w BGŻ Optimie. Jeżeli ten warunek nie zostanie spełniony to zamiast Lokaty Bezkarnej zostanie założona Lokata Standardowa z oprocentowaniem 2%.

lokata bezkarna konto oszczędnosciowe s

Zakładając Lokatę Bezkarną można wpłacić swoje oszczędności na otwierane wspólnie z tą lokatą Konto Oszczędnościowe. Konto Oszczędnościowe w BGŻ Optimie jest obecnie oprocentowane na 2,60% do kwoty 150.000 zł. Promocja dotyczy nowych środków, stanowiących nadwyżkę ponad saldem obliczonym na dzień 05.04.2016 r. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje 14.07.2016 r. Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem współpracy z BGŻ Optimą zapraszam tutaj:

lokata bezkarna czerwiec


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.