Lokata Słoneczna III z lekko odchudzonym oprocentowaniem

Lokata Słoneczna październik Getin BankPrzez cały wrzesień w ofercie Getin Banku (oraz banków pokrewnych) dostępna była 6-miesięczna Lokata Słoneczna III z oprocentowaniem 3%. Od września oprocentowanie Lokaty Słonecznej III zostało nieznacznie odchudzone. Lokata Słoneczna III to nadal 6-miesięczna lokata dla nowych środków z oprocentowaniem tym razem 2,90%. Nowe środki to nadwyżka ponad stań posiadania w Getin Banku obliczony nadal na dzień 30.07.2015 r. Nowa Lokata Słoneczna III będzie w ofercie Getin Banku (jak też Open Online, Getin Online oraz Noble Banku) do 15.10.2015 r.

Jeżeli wpłacone środki nie spełnią w całości warunku nowych środków to zostaną założone dwie lokaty: jedna na 2,90%, a druga na 2,45% (takim samym jak dla Lokaty Jak Marzenie). Minimalna kwota Lokaty Słonecznej III to 500 zł – kwoty maksymalnej nie ma podanej. Jeden klient może założyć dowolną ilość Lokat Słonecznych III. Lokatę Słoneczną III można założyć bez otwierania konta osobistego – jedyny warunek to wpłata nowych środków. Na opłacenie wniosku o otwarte Lokaty Słonecznej III Getin Bank daje 7 dni. Lokata Słoneczna III była przez długi czas jedyną lokatą krótkoterminową, której oprocentowanie osiągała 3%. Co nie zmienia faktu, że to nadal bardzo dobra oferta.


Lokaty w Getin Banku, Open Online oraz Getin Online – pozostała oferta:

  • Lokata Ekspress na 1 miesiąc z oprocentowaniem 1,20%.
  • Lokata na Start na 2 miesiące z oprocentowaniem 3,50% do kwoty 10.000 zł.
  • Lokata Mobilna na 2 miesiące z oprocentowaniem 3,50% do kwoty 10.000 zł.
  • Lokata Party na 3 miesiące z oprocentowaniem 2,20%.
  • Lokata Jak Marzenie na 6 miesięcy z oprocentowaniem 2,45%.
  • Lokata w Chmurach na 6 miesięcy z oprocentowaniem 2,45%.
  • Lokata na Szczycie na 12 miesięcy z oprocentowaniem 2,65%.
  • Lokata Aktywna na 24 miesiące z oprocentowaniem zmiennym zależnym od głównej stopy procentowej NBP, obecnie 2,50%.
  • Lokata Energiczna na 36 miesięcy z oprocentowaniem zmiennym zależnym od głównej stopy procentowej NBP, obecnie 2,75%.

Aktywni klienci Getin Banku mogą liczyć na podwyższenie oprocentowania wyżej wymienionych lokat o 0,20%. Co ciekawe aktywni klienci Getin Online oraz Open Online mogą także liczyć na podwyższenie oprocentowania ale tylko o 0,10%. Oferta lokat dostępnych w placówce Getin Banku (trochę słabiej oprocentowanych) nie zmieniła się – o jej szczegółach pisałem przy okazji Lokaty Twój Zysk tutaj.


Nowych klientów Getin Banku czy Getin Online (internetowej odnogi Getin Banku) zachęcam do założenia najpierw 2-miesięcznej Lokaty na Start od 500 zł do 10.000 zł z oprocentowaniem 3,50% oraz z możliwością zachowania naliczonych odsetek w przypadku wcześniejszego zerwania. Lokatę na Start można założyć tutaj:

lokata słoneczna lokata start getin


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.