Lokata w Chmurach w Getin Online, Getin Banku oraz Open Online

lokata w chmurach

Aktualizacja 01.06.2015 r. —>>>

Ponad dwa tygodnie temu pisałem o nowych lokat internetowych w Getin Banku, Getin Online oraz Open Online. Szczegóły tutaj. Od wczoraj oferta tych lokat uległa drobnej zmianie. Z oferty zniknęła 24-miesięczna Lokata Otwarta, a w jej miejsce pojawiała się 6-miesięczna progresywnie oprocentowana Lokata w Chmurach ze średnim oprocentowaniem w wysokości 2,70%. Lokata w Chmurach charakteryzuje się tym, że można ją zerwać w dowolnym miesiącu zachowując oprocentowanie za każdy pełny miesiąc utrzymywania Lokaty w Chmurach. Lokata zniknęła w dniu 04.05.2015 r. z oferty.

Lokata w Chmurach – oprocentowanie:

lokata w chmurach getin bank getin online

Oprocentowanie Lokaty w Chmurach wynosi 1,40% w pierwszym miesiącu i rośnie do 4% w ostatnim miesiącu. Średnie oprocentowanie wynosi 2,70%. Lokatę w Chmurach można założyć już od 500 zł – nie ma konieczności posiadania konta osobistego. Lokatę można złożyć całkowicie online – na opłacenie wniosku jest 7 dni. Lokata w Chmurach odnawia się automatycznie na kolejny okres na standardowym oprocentowaniu obowiązującym w momencie odnowienia lokaty.

<<<—

Lokata w Chmurach powróciła do oferty ale już oprocentowaniem 2,45%, czyli niższym o 0,25%.

lokata w chmurach nowa czerwiec


Nowych klientów Getin Banku czy Getin Online (internetowej odnogi Getin Banku) zachęcam do założenia najpierw 2-miesięcznej Lokaty na Start od 500 zł do 10.000 zł z oprocentowaniem 3,50% oraz z możliwością zachowania naliczonych odsetek w przypadku wcześniejszego zerwania. Lokatę na Start można założyć tutaj:

lokata słoneczna lokata start getin


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.