Nowa Lokata Nr 1 w Idea Banku

lokata nr 1 idea bank

W Idea Banku po dłuższej przerwie znowu pojawiają się kolejne dobrze oprocentowane krótkoterminowe lokaty. Od poniedziałku można założyć dobrze znaną Lokatę NR 1 z oprocentowaniem 3,50%. To aż o 0,30% więcej niż na proponowanej cały czas Lokacie Supernowej na nowe środki. A tym razem nie ma obowiązku bycia nowym klientem czy lokowania nowych środków. Nadal też można założyć 4-miesięczną Lokatę Cloud z oprocentowaniem 4% (realnym 3,63%). Oferta Lokaty NR 1 jest ważna do 18.02.2015 r.

Warunki otwierania i prowadzenia Lokaty NR 1:

 • Bez konieczności otwierania konta osobistego.
 • Minimalna kwota 1.000 zł, maksymalna 1.000.000 zł.
 • Lokata odnawialna na taki sam okres na standardowym oprocentowaniu.
 • Możliwość założenia online, przez telefon i w placówkach banku.
 • 14 dni na opłacenie wniosku.
 • Zerwanie Lokaty NR 1 powoduje utratę odsetek.

Może Ci się również spodoba

4 komentarze

 1. stan napisał(a):

  Po wypełnieniu wniosku o lokate w IDEABANK wcale na meila nie przychodzi logink – na infolini po podaniu danych osobowych mówią ze są nieprawdziwe i kierują do odziału – co jest grane -?

 2. Mirosław Zalewski napisał(a):

  Prawdopodobnie podane wcześniej dane lekko się różnią i na infolinii bronią się niepoprawną weryfikacją, którą trzeba zrobić w takim wypadku poprzez oddział…

 3. RL napisał(a):

  Mam to samo, nic mi nie przyszło na maila, a więc nie wiem gdzie mam przelać pieniądze, jak się zalogować itd. Napisałem do nich maila i czekam. Przecież nie będę za nimi wydzwaniał, aż tak mi nie zależy. Najwyżej założę lokatę gdzie indziej.

 4. InstalTechnik napisał(a):

  Mi również nie działa… To jakaś ściema…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.