Lokata Świąteczna w mBanku

lokata świąteczna w mBanku

Kilka dni temu zniknęła z oferty mBanku Lokata na 3,0%, a od dzisiaj dostępna jest 1-miesięczna Lokata Świąteczna z oprocentowaniem 3,33%. Lokata Świąteczna przeznaczona jest jedynie dla nowych klientów* i/lub nowych środków stanowiących nadwyżkę ponad stan posiadania ustalony na dzień 12.12.2014 r. Nie ma tym razem obowiązku bycia aktywnym klientem, jak to było w przypadku poprzednich promocyjnych lokat w mBanku. Lokata Świąteczna w mBanku dostępna jest w dniach 22-24.12.2014 r.

Minimalna kwota Lokaty Świątecznej to 1.000 zł, maksymalna to 500.000 zł. Jeden klient może otworzyć dowolną ilość Lokat Świątecznych. Lokata Świąteczna odnawia się na taki sam okres na warunkach 3-miesięcznej lokaty (obecnie 1,50%), a jej zerwanie powodu obniżenie oprocentowania do 0,10%. Lokatę Świąteczną można otworzyć przez bankowość internetową, mLinię oraz w placówkach mBanku. Oferta w miarę solidna, ale należy pamiętać, że to lokata jedynie na 1 miesiąc. Ofertę Lokaty Świątecznej w mBanku można połączyć z promocją eKonto z premią 100 zł za otwarcie.

Co ciekawe (i niezbyt rozsądne?) z oferty Lokaty Świątecznej nie mogą skorzystać klienci byłego MultiBanku. Dlaczego? Nie wiadomo…


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.