eKonto z premią 100 zł za otwarcie w mBanku

ekonto z premią 1

W mBanku pojawiła się bardzo dobra promocja związana z kontem osobistym. Każdy, kto założy przez specjalną stronę eKonto w mBanku oraz spełni warunki promocji „Rachunek z premią 100 zł” otrzyma od banku 100 zł zwrotu na eKonto. Warunki są bardzo łatwe do spełnienia: premię można otrzymać w ratach po 50zł w dwóch kolejnych po sobie miesiącach. Wystarczy zapewnić odpowiednie wpływy na eKonto oraz wykonać transakcję bezgotówkowe kartą wydaną do konta na określoną kwotę.

Promocja skierowana jest do osób pełnoletnich, mających pełną zdolność do czynności prawnych, które nie są i przed dniem 24.11.2014 r. nie były posiadaczami w mBanku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Z promocji wykluczone są także osoby, które są lub pełnomocnikami do konta w mBanku. Czyli z promocji mogą skorzystać jedynie te osoby, które w mBanku nie posiadały do tej pory konta osobistego.

ekonto z premią mbank

Aby wziąć udział w promocji „Rachunek z premią 100 zł” należy złożyć wniosek o eKonto z debetową kartą płatniczą przez stronę promocji:

<<<Strona promocji „Rachunek z premią 100 zł”>>>

Aby otrzymać pierwsze 50 zł należy w następnym miesiącu po zawarciu umowy z mBankiem:

 • Zapewnić wpływ na eKonto w wysokości co najmniej 500 zł.
 • Wykonać i rozliczyć płatności kartą wydaną do eKonta na łączną kwotę co najmniej 250 zł.

Aby otrzymać 50 zł w kolejnym miesiącu należy:

 • Zapewnić wpływ na eKonto w wysokości co najmniej 1.000 zł.
 • Wykonać i rozliczyć płatności kartą wydaną do eKonta na łączną kwotę co najmniej 250 zł.

Premia zostanie wypłacona na otwarty rachunek do końca końca miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia wymaganych warunków. Istnieje możliwość, że kwota 100 zł zostanie wypłacona jednorazowo już w drugim miesiącu po zawarciu umowy z mBankiem o eKonto. Niestety wypłacona premia podlega opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Więc od wypłaconej premii będzie należało zapłacić 19% podatku. Co oznacza, że realny zysk będzie wynosić 81 zł. Promocja ważna jest do 31.12.2014 r.

Prowadzenie eKonta w mBanku jest darmowe, tak jak wszystkie przelewy przez internet oraz wypłaty z bankomatów sieci BZ WBK, Euronetu oraz Planet Cash. Bezpłatna jest także obsługa karty debetowej pod warunkiem transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 100 zł miesięcznie. W przeciwnym wypadku obsługa karty kosztuje 4 zł miesięcznie.

Podsumowując promocja „Rachunek z premią 100 zł” w mBanku jest bardzo atrakcyjna. W prosty sposób można zyskać premię w wysokości 100 zł. Konieczność zapłacenia podatku obniża trochę potencjalny zysk, ale nie powinno to odstraszać nikogo. To nadal 81 zł czystego zysku. Ja niestety jestem jednym z pierwszych klientów mBanku i z promocji nie mogę skorzystać. Ale wszystkich zainteresowanych zapraszam na stronę promocji:

ekonto z premią

Może Ci się również spodoba

4 komentarze

 1. karol portfel24 napisał(a):

  Założenie eKonta ani tak jest opłacalne nawet bez tej premii więc jak ktoś konto nie ma to warto z tej promocji skorzystać. Poza wszystkimi darmowymi opcjami jakie mamy dostępne w ramach tego konta możemy uaktywnić sobie coś takiego jak mOkazje które będą widoczne po zalogowaniu na konto. Może szczególnie okazać się przydatne przed świętami ponieważ możemy zyskać całkiem dobre rabaty w wielu sklepach np. w Media Markt.

 2. startpit.pl napisał(a):

  Polecam eKonto ja i ogólnie mBank. Korzystam z usług tego banku i jestem zadowolony. Bezpłatne przelewy, bezpłatna karta i sporo promocji z kartą mBanku,

 3. Anka napisał(a):

  Mam konto w mBanku i bardzo jestem z niego zadowolona. Jedną z rzeczy która najbardziej mi się podoba to program zniżek m.in do Cinema city, a że często chodzę do kina to korzystam. 🙂

 4. klient napisał(a):

  Warto otworzyć konto w mBanku nie tylko ze względu na premię, jaką można uzyskać. Jest to po prostu dobra oferta konta bankowego, choć nie pozbawiona wad. Szkoda tylko że obecni klienci mBanku mają ograniczony dostęp do promocji organizowanych przez bank. Ale kto wie, może to się zmieni.
  ——————————–

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.