Lokata Happy + premia 120 zł na Groupon.pl

Na Grouponie pojawiła się kolejna promocja, tym razem związana z Lokatą Happy w Idea Banku. Każdy, kto założy za pośrednictwem Groupon.pl Lokatę Happy otrzyma 120 zł premii. Niestety tej premii nie otrzymamy w gotówce, tylko będziemy mogli ją przeznaczyć na zakupy w tym serwisie. Co nie zmienia faktu, że to kolejna dobra i atrakcyjna promocja, którą Idea Bank stara się zachęcić do siebie klientów.

Lokata Happy + premia 120 zł na Groupon.pl

Lokata Happy to 3-miesięczna lokata dla nowych klientów Idea Banku z oprocentowaniem 5%. Minimalna kwota Lokaty Happy to 1.000 zł, maksymalna to tylko 10.000 zł. Lokata Happy dostępna jest jedynie dla tych klientów, którzy wcześniej nie posiadali żadnych produktów w Idea Banku oraz nie składali do tej pory wniosków o ich otwarcie. Każdy klient może założyć tylko jedną Lokatę Happy.

Aby otrzymać 120 zł premii należy:

  • Do 20.11.2014 r. wykupić kupon na stronie promocji Gruoponu.
  • Do 30.11.2014 r. założyć poprzez dedykowaną stronę promocji http://grpn.pl/on/IdeaBank Lokatę Happy i zasilić ją kwotą minimum 1.000 zł.

Premię otrzymamy najpóźniej do 21-go grudnia i będziemy mogli ją wydać na inne produkty i usługi, które można zakupić za pośrednictwem Grouponu. Z jednej strony 120 zł premii to dużo, z drugiej szkoda, że nie otrzymamy jej w gotówce, tak jak w przypadku promocji iKonta z premią 70 zł za otwarcie.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.