Nowe Lokaty Hit Tygodnia w Bossabanku 15.09 – 22.09

Nowe Lokaty Hit Tygodnia w Bossabanku 08.09 – 14.09Początek tygodnia to czas na zaprezentowanie nowej oferty Bossabanku w ramach promocji Lokaty Hit Tygodnia. W tym tygodniu swoje środki możemy zainwestować w 1-miesięczną Lokatę Hit Tygodnia z oprocentowaniem 2,65% oraz 6-miesięczną Lokatę Hit Tygodnia z oprocentowaniem 3,50%. Za dobrze oprocentowaną można uznać jedynie propozycję na 6 miesięcy – oprocentowanie 1-miesięcznej Lokaty Hit Tygodnia do najwyższych nie należy.

  Oferta w ramach promocji Lokaty Hit Tygodnia:

  • 1-miesięczna Lokata Hit Tygodnia z oprocentowaniem 2,65%
  • 6-miesięczna Lokata Hit Tygodnia z oprocentowaniem 3,50%

Pozostała oferta EKOlokat:

  • 10-dniowa EKOlokata z oprocentowaniem 2,80%
  • 4-miesięczna EKOlokata z oprocentowaniem 3,20%
  • 7-miesięczna EKOlokata z oprocentowaniem 3,40%

Minimalna kwota EKOlokat oraz Lokat Hit Tygodnia to 1.000 zł, maksymalna to 100.000 zł (w przypadku 10-dniowej EKOlokaty to 20.000 zł). Bossabank pozwala założyć jednemu klientowi dwie Lokaty Hit Tygodnia oraz dwie EKOlokaty na różne terminy. Od każdej założonej i utrzymanej przez miesiąc lokaty Bossabank przekazuje 2 zł na ochronę foki szarej. Przedstawiona oferta dostępna jest jedynie dla nowych środków i/lub nowych klientów. Lokaty odnawiają się na taki sam okres na standardowym oprocentowaniu, wynoszącym od 2% do 2,5%. Nadal dosyć wysoko oprocentowane jest konto oszczędnościowe EKOprofit – 3,50% do kwoty 50.000 zł. 

Nowe środki to nadwyżka środków ponad sumę środków zgromadzonych w banku według stanu na:

  • 4-ty dzień miesiąca, poprzedzającego miesiąc w którym zakładamy lokatę, jeśli lokatę zakładamy od pierwszego do czwartego dnia miesiąca.
  • 4-ty dzień miesiąca bieżącego, jeśli lokatę zakładamy od piątego do ostatniego dnia miesiąca. Jeśli 4-ty dzień miesiąca przypada w dzień wolny od pracy, to bierze się pod uwagę następny dzień roboczy.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.