Polecam 1Konto czyli konto dla młodych w Credit Agricole + 290 zł premii

polecam 1konto

Credit Agricole postanowił zawalczyć o osoby pomiędzy 18 a 27 rokiem życia i proponuje każdemu, kto spełnia ten warunek oraz zdecyduję się otworzyć 1Konto premię wysokości do 290 zł lub limit w koncie lub karcie kredytowej w wysokości 1.000 zł. Oczywiście interesuję nas pierwsza propozycja, podobna w szczegółach do zakończonej już promocji „Jesteśmy Gotowi”, gdzie za aktywne korzystanie z konta mogliśmy otrzymać do 1.000 zł w ciągu 18 miesięcy.

Aby skorzystać z promocji Polecam 1Konto należy:

  • Zarejestrować się w serwisie www.credit-agricole.pl/polecam1Konto.
  • Zachować otrzymany kod promocyjny, który trzeba przekazać doradcy.
  • Otworzyć konto w pakiecie 1Konto, z dostępem internetowym, kartą debetową.
  • Otworzyć Rachunek Oszczędzam oraz uruchomić usługę Oszczędzam na Okrągło (CAsaver).
  • Zapewnić wpływy na poziomie co najmniej 500 zł miesięcznie.
  • Zgodzić się na przetwarzanie danych marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
  • Podpisać „zlecenie przekazywanie środków” lub „deklarację stałego zasilania konta” oraz potwierdzić przystąpienie do promocji Polecam 1Konto.

Oczywiście oferta dostępna jest dla tych klientów, którzy w ciągu ostatnich 90 dni nie byli posiadaczami konta osobistego w Credit Agricole. Pierwsze 50 zł otrzymamy na Rachunek Oszczędzam za wpływ na konto osobiste w wysokości minimum 500 zł.

Kolejne 240 zł możemy uzyskać ciągu 12 miesięcy dzięki podwojeniu środków odłożonych w ramach korzystania z usługi CAsaver. Usługa ta zaokrągla kwoty transakcji realizowane w sklepach do pełnych kwot. Reszta trafia na Rachunek Oszczędzam. Credit Agricole w ramach tej promocji podwaja nam to co odłożymy, ale nie więcej niż 20 zł miesięcznie. Oczywiście najlepiej wybrać zaokrąglanie transakcji do 5 zł. Wtedy wystarczy zrobić 5 operacji bezgotówkocy z końcówką 1 zł, dzięki czemu odłożymy 20 zł na Rachunek Oszczędzam, a bank doda nam drugie tyle w ramach promocji.

Warunkiem uczestniczenia w promocji jest stały co miesięczny wpływ na konto w wysokości co najmniej 500 zł oraz płatności bezgotówkowe kartą debetową na kwotę 100 zł. Premia przekazywana jest na Rachunek Oszczędzam na koniec każdego miesiąca kalendarzowego. W przypadku zamknięcia 1Konta w ciągu 12 miesięcy bank ma prawo żądać zwrotu wypłaconych premii. Prowadzenie 1Konta jest bezpłatne, obsługa karty do konta kosztuje 2 zł, chyba, że wykonamy transakcje na poziomie 100 zł miesięcznie. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów w placówkach banku, sieci Euronet oraz BZ WBK.

Promocja Credit Agricole skierowana do osób do 27 roku życia to nowość. Banki z reguły nie mają specjalnej oferty dla tej grupy wiekowej poza darmowymi kontami. Tajemnicą jest, że nie jest to ich ulubiona grupa – młodzi są bardzo mobilni, nie przywiązują się do banku, a zmiana nr rachunku to dla nich żaden problem. Promocja Polecam 1Konto przełamuje te podejście. A warunki są łatwe do spełnienia i o wiele łagodniejsze, niż we wcześniejszej promocji Jesteśmy Gotowi. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na stronę promocji, czyli tutaj.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.