„Jesteśmy gotowi” czyli otwórz konto w Credit Agricole i zyskaj nawet 1000 zł

Credit Agricole postanowił zawalczyć na rynku kont osobistych i od początku kwietnia mocno reklamuje swoją promocję „Jesteśmy gotowi”,  dzięki której w ciągu 18 miesięcy można zyskać nawet 1.000 zł w ramach premii od banku.

<<<Szczegóły nowej promocji Jesteśmy Gotowi w Credit Agricole>>>

Oferta skierowana jest jedynie do tych osób, które w ciągu ostatnich 90 dni nie posiadały w Credit Agricole rachunku osobistego. Aby skorzystać z promocji i dostać od banku 1.000 zł należy: 

  • Otworzyć konto osobiste w jednym z czterech pakietów:
    1 Konto, Konto PROSTOoszczędzające, Konto PROSTOoszczędzające PLUS, Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM,
  • Zawrzeć umowę o dostęp do konta za pośrednictwem internetu lub telefonu (umowę o usługę bankowości elektronicznej) – musi być nadane hasło do  tego serwisu,
  • Złożyć wniosek o wydanie karty płatniczej do konta,
  • Otworzyć w ramach Konta co najmniej jeden Rachunek Oszczędzam oraz uruchomić usługę „Oszczędzam na okrągło” (CAsaver),
  • Wypełnić i podpisać „zlecenie przekazywania środków” lub „deklarację stałego zasilania konta” oraz zapewnić zadeklarowane w zleceniu lub deklaracji stałe wpływy na Konto, nie mniejsze niż 1.500 zł,
  • Wyrazić zgodę na przetwarzanie danych marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną,
  • Podać numer telefonu oraz e-mail do kontaktu oraz potwierdzić przystąpienie do Promocji.

A kiedy dostaniemy obiecane 1.000 zł?

Pierwsze 100 zł dostaniemy już po pierwszym wpływie na konto w wysokości 1.500 zł. Wpływ musi nastąpić nie później niż w drugim miesiącu po otwarciu konta. Wpłacone 1.500 zł przez jeden dzień będzie oprocentowane na 6,67% netto co daje równe 100 zł.

Kolejne 300 zł możliwe jest do uzyskania, jeśli w ciągu 18 miesięcy będziemy płacić z konta rachunki za gaz, energię elektryczną, wodę, telewizję, internet, telefon komórkowy i/lub stacjonarny. Trzeba przedstawić bankowi do wglądu rachunki lub faktury (osobiście lub poprzez e-mail) z numerem konta, na nasze bądź naszego współmałżonka nazwisko, z naszym adresem zamieszkania lub zameldowania wskazanym w banku. Równowartość kwoty z zapłaconych rachunków będzie oprocentowane przez jeden dzień na 5% netto. Płacąc rachunki na kwotę co najmniej 333 zł dostaniemy miesięcznie 16,65 zł, co w ciągu 18 miesięcy daje 300 zł.

Następne 600 zł możemy uzyskać, płacąc bezgotówkowo kartą wydaną do konta na kwotę co najmniej 300 zł miesięcznie. Premia powiązana jest z usługą „Oszczędzam na okrągło” i trafia na Rachunek Oszczędzam. Usługa ta zaokrągla transakcje bezgotówkowe realizowane w sklepach w górę. Reszta trafia na konto oszczędnościowe pod nazwą Rachunek Oszczędzam. Bank w promocji do tego co sami odłożymy doda jeszcze połowę, ale nie więcej niż 33,33 zł miesięcznie, co daje 600 zł przez 18 miesięcy. Wystarczy płacić ok. 300 zł miesięcznie, choć konkretna kwota, którą musimy wydawać w sklepie aby uzyskać całą premię zależy od wyboru pełnej kwoty, do której będzie zaokrąglać transakcję oraz liczby i kwot wykonywanych transakcji. Przykładowo płacąc 11 zł w sklepie, kwota jest zaokrąglona do 15 zł. 4 zł zostanie przelane na Rachunek Oszczędzam, dodatkowe 2 zł bank doda nam do konta w ramach promocji (50% z 4zł). Czyli musimy wykonać ok 16-17 transakcji z końcówką 1 zł, aby skorzystać w pełni z oferty. Ten warunek jest najtrudniejszy do spełnienia.

Warunkiem uzyskania dodatkowych 300 zł i 600 zł jest regularne zasilanie konta kwotą co najmniej 1.500 zł. Jeśli przez dwa miesiące nie zapewnimy takiego wpływu, zostaniemy bezpowrotnie wykluczeni z programu. Promocja trwa do 31 maja 2014 r. Jeśli zamkniemy konto wcześniej niż po 18 miesiącach bank ma prawo obciążyć nas przekazanymi wcześniej premiami.

Podsumowując, promocja ogłoszona przez bank jest jedną z najlepszych na rynku – kwota, którą mamy możliwość uzyskać jest dosyć spora. Promocja nastawiona jest na dłuższy czas i bardzo aktywnego klienta. Aby uzyskać całą premię trzeba Credit Agricole traktować jako główny bank i dosyć mocno się starać. Konto można otworzyć przez internet tutaj.

Jest to kolejna oferta na rynku premiująca klientów, którzy zdecydują się na założenie nowego konta w banku. Jest bardzo korzystna dla nowych klientów, dotychczasowi mogą czuć się niedoceniani. Jeśli nie możemy skorzystać z tej oferty, to warto zainteresować się Kontem Godnym Polecenia w BZ WBK – szczegóły tutaj. A jak być traktowanym jako nowy klient opisałem tutaj.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.