Nowa Lokata Extra w Meritum Banku na 4%

lokata extra w meritum banku

Meritum Bank po raz kolejny zaskoczył pozytywnie proponując kolejne wydanie Lokaty Extra na bardzo atrakcyjnym oprocentowaniu. Tym razem 3-miesięczna Lokata Extra oprocentowana jest aż na 4%. Ograniczeniem jest jednak minimalna kwota niezbędna do założenia 3-miesięcznej Lokaty Extra, która wynosi aż 100.000 zł.

<<<Szczegóły nowej oferty depozytowej Meritum Banku>>>

Tak jak poprzednio Lokata Extra przeznaczona jest dla nowych klientów i/lub nowych środków, stanowiących nadwyżkę na dzień 28.05.2014 r. Nowymi środkami dla Meritum Banku nie są środki przelewane z rachunków prowadzonych na rzecz współmałżonków i pełnomocników do rachunków klientów, którzy otwierają Lokatę Extra. W przypadku gdy założymy Lokatę Extra, a środki przelane na nią nie będą nowymi środkami, oprocentowanie po 2 tygodniach zostanie obniżone do 2,8%.

Lokata Extra można założyć całkowicie online bez konieczności posiadania konta osobistego w Meritum Banku. Tak jak poprzednio każdy klient może otworzyć dowolną liczbę Lokat Extra z oprocentowaniem 4%, warunkiem jest tylko minimalna kwota lokaty wynosząca 100.000 zł. Nadal dostępne są także Lokaty Extra na 4 i 6 miesięcy, oprocentowane na 3,65% oraz 3,70% –  szerzej opisane tutaj. Co ciekawe, a zarazem godne pochwały, Meritum Bank zaproponował telefonicznie klientom korzystającym z poprzedniej edycji Lokaty Extra (3 miesiące temu) przedłużenie depozytu na takich samych warunkach, czyli na 3 miesiące na 3,7%. Wszystkie Lokaty Extra można otworzyć na stronie internetowej banku, czyli tutaj.

lokata extra w Meritum Banku


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.