Nowa Lokata Extra w Meritu Banku na 3,7%

Lokata Extra

W Meritum Banku pojawiło się od wczoraj nowe wydanie promocyjnej Lokaty Extra. Dotychczas Lokatę Extra można było założyć na 3 miesiące na 3,7%. Teraz Meritum Bank zmienił warunki promocji i proponuję Lokatę Extra w dwóch wariantach:

  • Na 4 miesiące z oprocentowaniem 3,65%.
  • Na 6 miesięcy z oprocentowaniem 3,70%.

<<<Szczegóły nowej oferty depozytowej Meritum Banku>>>

Tak jak poprzednio oferta przeznaczona jest dla nowych środków, stanowiących nadwyżkę na dzień 28.05.2014 r. Nowymi środkami dla Meritum Banku nie są środki przelewane z rachunków prowadzonych na rzecz współmałżonków i pełnomocników do rachunków klientów, którzy otwierają Lokatę Extra. Jeśli przelane pieniądze na lokatę nie zostaną zakwalifikowane jako nowe środki Meritum Bank obniży oprocentowanie Lokaty Extra po dwóch tygodniach do 2,80%. Nowością jest to, że Lokatę Extra mogą założyć także klienci, którym w okresie od 01.06.2014 r. do 30.06.2014 r. skończy się poprzednio założona Lokata Extra. Środki pochodzące z tej lokaty będą przez Meritum Bank traktowane jako nowe środki.

Lokatę Extra można założyć jedynie przez internet. Nie ma obowiązku posiadania w Meritum Banku konta osobistego. Minimalna kwota lokaty to 1.000 zł, maksymalna to aż 10.000.000 zł. Każdy klient może założyć dowolną liczbę Lokat Extra. Zerwanie Lokaty Extra przed terminem powoduje utratę naliczonych odsetek. Lokata Extra zarówno na 4 miesiące, jak i na 6 miesięcy to absolutnie najlepsze lokaty na rynku. Lokatę Extra można założyć na stronie internetowej Meritum Banku, czyli tutaj.

lokata extra


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.