T-Mobile konto i 500 zł zwrotu za zakupy

t-mobile konto

Internetowe ramię Alior Banku – Alior Sync postanowił zawiązać strategiczny sojusz z T-Mobile i zmienił swoją nazwę na T-Mobile Usługi Bankowe. Bank proponuje nowym klientom konto osobiste pod nazwą T-Mobile konto z 5% zwrotem za zakupy kartą debetową do konta.  Promocja wydaje się atrakcyjna, jednak jest kilka szczegółów na które trzeba uważać.

Aby skorzystać z promocji 500 zł dla obecnych klientów T-mobile należy:

  • Posiadać abonament w T-Mobile.
  • Zapewnić wpływy na T-mobile konto w wysokości min. 1.000 zł miesięcznie.
  • Wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Alior Banku oraz T-Mobile.
  • Wyrazić zgodę na przekazywanie informacji pomiędzy Alior Bankiem i T-Mobile o aktywnych umowach abonamentowych.

Oferta skierowana jest więc jedynie do nowych lub obecnych użytkowników T-Mobile, którzy są klientami abonamentowymi T-Mobile. Z promocji wyłączeni są klienci, którzy skorzystali już z promocji „500 zł za transfer”. Bank zwróci nam 5% za każdą transakcję bezgotówkową wykonaną kartą debetową MasterCard NFC.  Maksymalna kwota zwrotu wynosi 50 zł miesięcznie i 500 zł w roku kalendarzowym. Premia naliczana jest za prawie wszystkie transakcje bezgotówkowe, wyłączone są jedynie transakcje internetowe, w kasynach, płatności za usługi transportowe, finansowe, ubezpieczeniowe oraz za przekazy pieniężne. Naliczona premia zostanie przekazana nam na rachunek do 15-tego każdego miesiąca.

Prowadzenie T-Mobile konta jest bezpłatne bez żadnych warunków. Darmowe jest także wydanie i obsługa karty debetowej MasterCard NFC. Bezpłatne są także wszystkie wypłaty z bankomatów w Polsce oraz wszystkie przelewy przez internet. W przypadku T-Mobile konta także darmowe jest korzystanie z limitu w koncie do 500 zł. Przedstawiona oferta ważna jest do 31.10.2014 r., ale jest stale przedłużana.

Podsumowując promocja skierowana na przyciągnięcie nowych klientów do T-Mobile Usługi Bankowe jest bardzo korzystna. Dużym utrudnieniem jest konieczność posiadania w T-Mobile aktywnego abonamentu na telefon. Ale ten kto ten warunek spełnia oraz wykonuje płatności kartą na około 1.000 zł w prosty sposób uzyska premię 50 zł miesięcznie. Więcej o promocji można poczytać na stronie internetowej T-Mobile Usługi Bankowe. A o innych kontach osobistych, dzięki którym można zarobić dodatkowe pieniądze możemy poczytać tutaj.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.