Lokaty Hit Tygodnia w Bossabanku 26.05 – 01.06

Lokaty Hit Tygodnia w Bossabanku

Internetowy oddział Banku Ochrony Środowiska, czyli Bossabank kolejny raz przedstawił swoją specjalną ofertę depozytową dla nowych środków. W tym tygodniu w ramach promocji Lokaty Hit Tygodnia bank proponuje lokaty na 1 i 7 miesięcy . Oto szczegóły oferty.

Oferta w ramach promocji Lokaty Hit Tygodnia:

  • 1-miesięczna Lokata Hit Tygodnia z oprocentowaniem 2,72%
  • 7-miesięczna Lokata Hit Tygodnia z oprocentowaniem 3,52%

Pozostała oferta lokat:

  • 10-dniowa EKOlokata z oprocentowaniem 2,8%
  • 4-miesięczna EKOlokata z oprocentowaniem 3,2%

Niestety oferta przeznaczona jest jedynie dla nowych klientów i/lub nowych środków. Nowe środki to nadwyżka środków ponad sumę środków zgromadzonych w banku według stanu na:

  • 4-ty dzień miesiąca, poprzedzającego miesiąc w którym zakładamy lokatę, jeśli lokatę zakładamy od pierwszego do czwartego dnia miesiąca.
  • 4-ty dzień miesiąca bieżącego, jeśli lokatę zakładamy od piątego do ostatniego dnia miesiąca. Jeśli 4-ty dzień miesiąca przypada w dzień wolny od pracy, to bierze się pod uwagę następny dzień roboczy.

EKOlokatę na 10 dni można założyć na kwotę od 1.000 zł do 20.000 zł, pozostałe lokaty mają ograniczenie do 100.000 zł. Bank pozwala założyć po jednej lokacie każdego rodzaju na promocyjnym oprocentowaniu. Obowiązkowe jest nadal bezpłatne konto oszczędnościowe EKOprofit z oprocentowaniem 3,5% do kwoty 50.000 zł. Lokaty automatycznie odnawiają się na standardowym oprocentowaniu wynoszącym 2% – 2,5%. Także nadal aktualne jest głosowanie klientów banku na polskiego zwierzaka, którego ochronę finansuje Bank Ochrony Środowiska. Przedstawiona oferta ważna jest do 25.05.2014 r. Więcej szczegółów na stronie banku, czyli tutaj.

Tym razem oprocentowanie zaproponowanych lokat jest niższe niż w poprzednim tygodniu. Właściwie jedynie Lokata Hit Tygodnia na 7 miesięcy jest dosyć dobrą propozycją. Poza tym w miarę przyzwoite jest oprocentowanie 4-miesięcznej EKOlokaty. Drugiej promocyjnej lokaty na 1-miesiąc nie warto brać pod uwagę – bez problemu można znaleźć lepiej oprocentowane konta oszczędnościowe.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.