Lokata Mój Zysk w Getin Online

lokata mój zysk

W ofercie Getin Online pojawiła się 6-miesięczna Lokata Mój Zysk z oprocentowaniem 3,3% lub 3,2%. Minimalna kwota wymaga do założenia Lokaty Mój Zysk to 50.000 zł, maksymalna kwota jaką można ulokować na lokacie to 500.000 zł. Oprocentowanie lokaty różni się w zależności od ulokowanej kwoty.

<<<Informacje o nowej ofercie depozytowej Getin Online>>>

Oprocentowanie Lokaty Mój Zysk wynosi:

  • 3,2% dla lokat od kwoty 50.000 zł do 100.000 zł.
  • 3,3% dla lokat od kwoty 100.000,01 zł do 500.000 zł.

Oferta Lokaty Mój Zysk przeznaczona jest zarówno dla nowych klientów Getin Online, jaki i stałych klientów banku – nie ma obowiązku lokowania nowych środków. Nie ma też obowiązku posiadania w Getin Online konta osobistego. Każdy klient może założyć tylko jedną Lokatę Mój Zysk. Lokatę można założyć przez internet, telefon oraz w placówkach Home Broker. Na opłacenie lokaty mamy 7 dni. Lokata Mój Zysk zakładana jest automatycznie jako lokata odnawialna, opcję odnowienia możemy zmienić w dowolnym momencie w bankowości internetowej.

Więcej o lokacie można poczytać na stronie internetowej Getin Online, czyli tutaj. Standardowo w takich przypadkach bliźniaczą ofertę można znaleźć także w Open Finance, tym razem pod samą nazwą – szczegóły tutaj.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.