Lokata na Majówkę w Idea Banku na 3,7%

IDEA BANK

Z okazji Świąt Wielkanocy Idea Bank zaproponował 3-miesięczną Lokatę Wielkanocną. Tym razem bank proponuje 5-miesięczną Lokatę na Majówkę z oprocentowaniem 3,7%. Tym razem nazwa jest także trafiona, ponieważ oferta jest ważna między 01.05.2014 r. a 04.05.2014 r. Oferta jest dostępna dla starych i nowych środków.

Standardowo nie ma obowiązku posiadania konta osobistego w Idea Banku. Minimalna kwota lokaty to 1.000 zł, maksymalna 1.000.000 zł. Lokata jest odnawialna na standardowym oprocentowaniu dla lokat 6-miesięcznych. Lokatę można zmienić na nieodnawialną w każdym momencie trwania lokaty. Zerwanie lokaty spowoduje utratę odsetek. Lokatę na Majówkę można założyć przez internet, telefon oraz w placówkach banku (w tym przypadku tylko 2 maja). Więcej szczegółów na stronie banku, czyli tutaj.

Z oferty zniknęła Lokata FAIR PLAY, ale nadal jest dostępna 4-miesięczna Lokata PRO z oprocentowaniem 3,75% oraz 12-miesięczna Lokata Efektywna z oprocentowaniem 3,6%. Poza tym można jeszcze wybrać Lokatę HAPPY oraz Lokatę dla Profesjonalistów, ale ta oferta jest skierowana jedynie do nowych klientów lub konkretnej grupy zawodowej.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.