Nowe Lokaty Hit Tygodnia w Bossabanku

bossabank_logo

Jak zwykle co tydzień przedstawiam nową ofertę internetowego oddziału Banku Ochrony Środowiska, czyli Bossabanku. Bank co 7 dni zmienia nieznacznie ofertę i proponuje dwie krótkoterminowe lokaty na dobrym wysokim oprocentowaniem. Tym razem do wyboru w ramach promocji Lokaty Hit Tygodnia mamy do wyboru:

  • 3-miesięczną Lokatę Hit Tygodnia z oprocentowaniem 3,5%
  • 7-miesięczną Lokatę Hit Tygodnia z oprocentowaniem 3,6%

Poza tym do wyboru nadal mamy jeszcze:

  • 10-dniową EKOlokatę z oprocentowaniem 2,8%
  • 4-miesięczną EKOlokatę z oprocentowaniem 3,2%

Niestety oferta przeznaczona jest jedynie dla nowych klientów i/lub nowych środków. Nowe środki to nadwyżka środków ponad sumę środków zgromadzonych w banku według stanu na:

  • 4-ty dzień miesiąca, poprzedzającego miesiąc w którym zakładamy lokatę, jeśli lokatę zakładamy od pierwszego do czwartego dnia miesiąca.
  • 4-ty dzień miesiąca bieżącego, jeśli lokatę zakładamy od piątego do ostatniego dnia miesiąca. Jeśli 4-ty dzień miesiąca przypada w dzień wolny od pracy, to bierze się pod uwagę następny dzień roboczy.

Tak jak poprzednio EKOlokatę na 10 dni można założyć na kwotę od 1.000 zł do 20.000 zł, pozostałe lokaty mają ograniczenie do 100.000 zł. Bank pozwala założyć po jednej lokacie każdego rodzaju na promocyjnym oprocentowaniu. Obowiązkowe jest nadal bezpłatne konto oszczędnościowe EKOprofit z oprocentowaniem 3% do 50.000 zł. Lokaty automatycznie odnawiają się na standardowym oprocentowaniu wynoszącym 2% – 2,5%. Także nadal aktualne jest głosowanie klientów banku na polskiego zwierzaka, którego ochronę finansuje Bank Ochrony Środowiska. Przedstawiona oferta ważna jest do 04.05.2014 r. Więcej szczegółów na stronie banku, czyli tutaj.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.