FM Lokata Spinająca w FM Banku na 4,55%

fm lokata spinająca

Witam. Ledwo przedstawiłem nową ofertę Lokat Hity Tygodnia oraz Lokaty FAIR PLAY, a pojawiła się kolejna bardzo dobra propozycja pod nazwą FM Lokata Spinająca. FM Bank postanowił znokautować rywali i zaproponował 3-miesięczną FM Lokatę Spinającą z oprocentowaniem 4,55%. Co więcej oferta jest dostępna dla starych i nowych klientów banku, nie ma obowiązku lokowania nowych środków.

Minimalna kwota promocyjnej FM Lokaty Spinającej to 1.000 zł, maksymalna 30.000 zł. Każdy klient może założyć tylko jedną lokatę na promocyjnym oprocentowaniu. FM Lokata Spinająca dostępna jest jedynie za pośrednictwem strony internetowej. Nie ma obowiązku posiadania w FM Banku konta osobistego. Oferta ważna jest od 28.04.2014 r. do odwołania.

Należy zauważyć, że FM Bank stale posiada w swojej ofercie wysoko oprocentowane lokaty na różne terminy. Dobrze o tym banku wypowiadałem się już przy okazji rankingu lokat długoterminowych. Całej ofercie FM Banku przyjrzę się już nie długo. A proponowana lokata do kwoty 30.000 zł jest absolutnie przed konkurencją – nie ma lepszej oferty na rynku.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.