555 zł za konto w Credit Agricole

Witam. W lipcu jeszcze jeden bank odnowił swoją standardową promocję konta osobistego jest Credit Agricole. Od nowego miesiąca obowiązuje akcja Złap 555 zł dzięki której można otrzymać 555 zł za konto w Credit Agricole. Warunki pozostały praktycznie bez zmian. Premię otrzymuje się w postaci 5% zwrotu za zakupy przez okres kolejnych 20 miesięcy od daty otwarcia konta z pewnymi dodatkowymi warunkami. Dodatkowo można otworzyć Lokatę Powitalną na 7% do kwoty 50.000 zł na 90 dni. Nowa promocja Credit Agricole trwa do 18.08.2024 r.


Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe. Szczegóły aktualnych ofert Credit Agricole tutaj.


Pozostał zredukowany o rok okres karencji w Credit Agricole. Aby skorzystać z promocji i otrzymać premię należy nie posiadać po 31.12.2021 r. konta w Credit Agricole. Co oznacza, że w przyszłości trzeci raz mogę wrócić do CA. Tym razem konto w promocji można otworzyć w placówkach Credit Agricole, podczas wydarzeń organizowanych przez Credit Agricole poza placówkami i przez aplikację mobilną CA24 Mobile. Nagroda to 5% zwrot za płatności kartą lub BLIKem, maksymalnie 27,75 zł przez 20 miesięcy od następnego pełnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta.

555 zł za konto  w Credit Agricole – warunki promocji:
  • Przystąpienie do promocji i podpisanie umowy o Konto dla Ciebie lub Konta dla Ciebie VIP w placówce CA lub przez aplikację mobilną CA24 Mobile do 18.08.2024 r.
  • Zamówienie karty do konta i wyrażenie zgód marketingowych przez co najmniej 20 kolejnych miesięcy.
  • Aktywowanie dostępu do konta poprzez serwis CA24 ebank i/lub CA24 Mobile.
  • Wybranie wyciągów do konta w formie elektronicznej.
  • Zapewnienie wpływów w każdym miesiącu w wysokości co najmniej 1.500 zł.
  • Wykonywanie co najmniej 10 transakcji kartą, BLIKem lub przy użyciu portfela cyfrowego w każdym miesiącu za który przyznawana jest premia.

Miesięcznie można otrzymać 27,75 zł za wydanie kwoty 555 zł. Zwrot będzie naliczany za transakcje wykonywane od następnego pełnego miesiąca, następującego po miesiącu otwarcia konta. Wpłynie on na konto do końca następnego miesiąca. Do tego czasu nie można wypowiadać regulaminu odwoływać zgód marketingowych. Według regulaminu nie liczą się zasilenia z własnych kont w innych bankach ale już wpłaty gotówkowe tak albo przelewy od innych osób. Więc w prosty sposób można sobie poradzić. Do promocyjnych transakcji nie zaliczają się pewne typy transakcji typu gotówkowego – spis poniżej.

Akcja nie łączy się z innymi promocjami. Dodatkowo można otworzyć Lokatę Powitalną na 7% do kwoty 50.000 zł na 90 dni. Bedzie ona dostępna w aplikacji mobilnej lub placówce Credit Agricole przez 14 dni. Obecna oferta obowiązuje do 18.08.2024 r.

555 zł za konto w Credit Agricole


Konto dla Ciebie to:
  • 0 zł za konto po zasileniu konta kwotą 1.500 zł oraz wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 10 zł).
  • 0 zł za kartę po zasileniu konta kwotą 1.500 zł oraz wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 10 zł).
  • 0 zł za wypłatę w bankomatach w placówkach CA, 0 zł za wypłatę w pozostałych bankomatach krajowych po zasileniu konta kwotą 1.500 zł oraz wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 7 zł).
  • 0 zł za przelewy internetowe.

555 zł za konto w Credit Agricole


Regulamin Promocji zyskaj 555 zł .


Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne, doładowań portfeli cyfrowych typu Revolut, SkyCash czy PayPal,
– doładowanie portfeli cyfrowych rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal, a także płatności kartami typu Curve,

– przelewy na telefon BLIK oraz wypłaty z bankomatów.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.