650 zł konto w mBanku + 310 zł za regularne inwestowanie

Witam. Dzisiaj opisuję kolejną promocję bankową, w której można otrzymać bardzo sowitą premię. Jest to mBank, który lubi żonglować dodatkowymi, krótkimi akcjami, a także wprowadzać astronomiczne okresy karencji. No ale jak ktoś może to powinien skorzystać bo obecnie można otrzymać 650 zł za konto w mBanku. Banery reklamowe są trochę mylące, bo 100 zł jest za konto dla dziecka w wieku poniżej 13 lat a nie każdy może z tego skorzystać. Nie lubię takich gwiazdek. Obecny zestaw promocji obowiązuje do 27.06.2023 r. chociaż główna akcja z premią do 550 zł trwa do 16.09.2024 r. Chociaż jest jeszcze jeden powód aby otworzyć konto w tym banku.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji mBank. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Promocje są tak naprawdę obecnie dwie. Główna akcja skierowana jest do nowych klientów, nieposiadających w mBanku konta osobistego oraz oszczędnościowego od 01.01.2020 r. (o nr rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017). Niestety ten okres karencji od długiego czasu ani drgnął. Posiadanie konta firmowego, karty kredytowej czy kredytu nie wyklucza z udziały w promocji. W przypadku otwierania eKonta na selfie należy zrobić to na telefonie, w przypadku e-dowodu lub kuriera – na komputerze. W przypadku wybrania kuriera jednak nie dostaje się całej premii. Uwaga – aby otrzymać 200 zł do Biedronki należy nie być klientem mBanku już od 01.01.2015 r. To oddzielna promocja i obowiązuje do 27.06.2024 r. lub do wyczerpania puli 3.000 sztuk promocyjnych wniosków.

Do 650 zł za konto  w mBanku – warunki promocji:
 • Zapisanie się do promocji i złożenie wniosku o eKonto do usług wraz z kartą debetową, poprzez selfie lub e-dowód poprzez specjalną stronę promocji.
 • 100 zł za jednorazowy wpływ w wysokości minimum 1.000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia eKonta i wykonanie co najmniej 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w miesiącu otwarcia eKonta lub w miesiącu następnym.
 • 50 zł za jednorazowy wpływ w wysokości minimum 1.000 zł w drugim miesiącu od otwarcia eKonta i wykonanie co najmniej 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w drugim pełnym miesiącu od otwarcia eKonta.
 • 50 zł za jednorazowy wpływ w wysokości minimum 1.000 zł w trzecim miesiącu od otwarcia eKonta i wykonanie co najmniej 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w trzecim pełnym miesiącu od otwarcia eKonta.
 • 50 zł za jednorazowy wpływ w wysokości minimum 1.000 zł w czwartym miesiącu od otwarcia eKonta i wykonanie co najmniej 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w czwartym pełnym miesiącu od otwarcia eKonta.
 • 200 zł za zdalne otwarcie konta za pomocą selfie lub e-dowód oraz spełnienie warunków otrzymania powyższych premii.
 • 100 zł, 50 zł i 50 zł do Biedronki oraz Allegro Smart na 1 miesiąc za darmo za:
  • Zapisanie się do promocji i złożenie w tym samym dniu wniosku o eKonto do usług przez selfie lub e-dowód i wyrażenie zgody na mOkazje.
  • Jednorazowy wpływ w wysokości co najmniej 1.000 zł na eKonto do usług w miesiącu otwarcia konta lub miesiącu następnym oraz wykonanie co najmniej 8 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIK w miesiącu otwarcia lub miesiącu następnym (100 zł do Biedronki i Allegro Smart).
  • Jednorazowy wpływ w wysokości co najmniej 1.000 zł na eKonto do usług w drugim pełnym miesiącu od otwarcia konta raz wykonanie co najmniej 8 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIK w drugim pełnym miesiącu od otwarcia konta (50 zł do Biedronki).
  • Jednorazowy wpływ w wysokości co najmniej 1.000 zł na eKonto do usług w trzecim pełnym miesiącu od otwarcia konta raz wykonanie co najmniej 8 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIK w trzecim pełnym miesiącu od otwarcia konta (50 zł do Biedronki).
 • Ewentualne opcjonalne 100 zł za otwarcie eKonta Junior dla dzieci (do 13 roku życia) do końca pierwszego miesiąca, następującego po otwarciu eKonta osobistego.

<<<Strona promocji do 650 zł za konto w mBanku>>>

650 zł konto w mBanku

Przelew na eKonto nie powinien być nie z naszego konta w mBanku, a najlepiej spoza mBanku. Co ciekawe liczą się wpłaty we wpłatomatach czy w oddziale mBanku. Premię będą wpływać na otwarte eKonto do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków akcji. Premia za otwarcie za konto dla dzieci wpłyną do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego. Aby otrzymać premię za konto dla dziecka do 13 roku życia wystarczy je tylko otworzyć – nie nie trzeba na nim robić. Aby otrzymać premię za otwarcie konta przez selfie na leży spełnić także wszystkie pozostałe warunki otrzymania całej premii za aktywność. Akcja z premią 200 zł do Biedronki  jest bardzo szybka ale i wymagająca. Ale całościowo sprawia to, że to obecnie jedna z najzyskowniejszych promocji konta osobistego.


Niejako przy okazji trwa akcja, w której można otrzymać do 310 zł premii za regularne inwestowanie. Można otrzymać taką kwotę za założenie w aplikacji mobilnej celu inwestycyjnego i 13 wpłat po minimum 100 zł. Wiąże się to z pewnym ryzykiem ale przy wyborze bezpiecznych funduszy nie powinno być one duże. Promocja trwa do 08.08.2024 r. i bardzo łatwo wypełnić jej warunki. Należy na początek po przejściu ankiety wpłacić 100 zł i złożyć dyspozycję na kolejne 12 regularnych wpłaty. Może być to po 100 zł. Premia powinna wpłynąć do końca następnego miesiąca, po 12-tej wpłacie. Sam tak korzystam z dwóch takich akcji, wcześniejszej i obecnej co powinno mi przynieść 460 zł. Więcej informacji w aplikacji mobilnej i stronie promocji tutaj.


Dodatkowo uczestnicy promocji mogą skorzystać z rachunku regularnego oszczędzanie Moje Cele, na którym otrzymują oprocentowanie 7,50% lub 5,50% do kwoty 25.000 zł od dnia otwarcia i przez kolejne 3 pełne miesiące od daty jego otwarcia. Procent jest wyższy gdy konto założymy przez selfie czy e-dowód. Stawka promocyjna obowiązuje jedynie, gdy suma wpływów na te eKonto jest wyższa o co najmniej 100 zł od wypływów. I to wszystko – premia jest dosyć wysoka. Same eKonto osobiste w mBanku jest bezwarunkowo bezpłatne, nie ma też opłaty za kartę po wydaniu kwoty 350 zł w miesiącu. Wszystkich zainteresowanych premią do 650 zł za konto w mBanku i ewentualnie 100 zł za konto dla dziecka zapraszam tutaj:

650 zł konto w mBanku


Regulamin Promocji Zyskaj premie z eKontem do usług II.

Regulamin Promocji Zyskaj bonus od mBanku II.

Regulamin promocji Regularne inwestowanie 2024 edycja 2.


eKonto do ugług to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku eKonta.
 • 0 zł za obsługę karty debetowej po wydaniu 350 zł (inaczej 9 zł).
 • 0 zł za wypłaty we wszystkich bankomatach krajowych kwot min. 300 zł (poniżej prowizja 2,50 zł).
 • 0 zł za wypłaty za granicą.

Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.