620 zł za konto w BNP Paribas

Witam. Jeżeli chodzi o promocję bankowe to od pewnego czasu i tutaj można odczuć inflację. Oprócz kilku wyjątków banki coraz chętniej oferuję wyższe premie za założenie konta czy wzięcie karty kredytowej. Stawki ponad 500 zł nie są już taką rzadkością. I nie inaczej jest z kolejną promocją, bo w ramach akcji Aktywni latem można otrzymać 620 zł za konto w BNP Paribas. Warunki są bardzo proste do spełnienia a część premii otrzymuję się w bonie do Biedronki, a resztę przelewem na konto. Nowa promocja BNP Paribas trwa do 30.06.2024 r. lub do osiągnięcia puli 3.000 sztuk rejestracji na stronie promocji.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji BNP Paribas. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Standardowo z nowej edycji promocji BNP Paribas mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas. Posiadanie karty kredytowej nie wyklucza z udziału w promocji. Należy pamiętać o aktywacji karty. I należy pamiętać, że czasami pojawiają się inne, dodatkowe akcje, np. z promocyjnymi punktami za rejestrację karty debetowe w programie lojalnościowym Mastercard.

620 zł  za konto w BNP Paribas w akcji Aktywni latem – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 30.06.2024 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 12.07.2024 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti, Aplikacji Mobilnej lub za pośrednictwem kuriera.
 • Także najpóźniej do 12.07.2024 r. aktywacja karty debetowej.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Do 26.08.2024 r. po otrzymaniu wiadomości o przyznaniu premii zalogowanie się na stronie promocji i uzupełnienie numeru konta bankowego do wypłaty premii.

<<<Strona promocji 620 zł za konto w BNP Paribas>>>

620 zł za konto w BNP Paribas

Nagrody w promocji Aktywni latem:

Pierwsza Nagroda – przelew 70 zł do Biedronki za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji i aktywacja karty.
Druga Nagroda – przelew do 275 zł na konto za:
 • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
 • W miesiącu lipcu 2024 r.:
  • Otrzymanie wpływów na kwotę co najmniej 1.000 zł.
  • Wykonanie od 1 do 10 transakcji bezgotówkowych kartą debetową. Nagroda 27,50 zł za każdą transakcję, maksymalnie 275 zł.
Trzecia Nagroda – przelew do 275 zł na konto za:
 • W miesiącu sierpniu 2024 r.:
  • Otrzymanie wpływów na kwotę co najmniej 1.000 zł.
  • Wykonanie od 1 do 10 transakcji bezgotówkowych kartą debetową. Nagroda 27,50 zł za każdą transakcję, maksymalnie 275 zł.

Pierwsza wiadomość o przyznaniu premii zostanie wysłana do 26 lipca, kolejna do 20 sierpnia i 24 września. Voucher do Biedronki zostanie wysłany do końca lipca na podany adres e-mail lub nr telefonu. Tak się domyślam bo w regulaminie akcji próżno szukać o tym informacji. Za to do 26 sierpnia będzie trzeba uzupełnić na specjalnej stronie dane do wypłaty premii. Wiadomości będą wysyłane z adresu aktywnilatem@promocja.bnpparibas.pl. Można już teraz dodać ten adres do skrzynki e-mail aby nie wpadło do SPAM-u. Nagrody – premie w postaci przelewów na konto – będą wypłacane do końca miesiąca, w którym otrzymaliśmy informacje o ich przyznaniu.

Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Konto może kosztować 2,50 zł ale łatwo uniknąć tej opłaty logując się do bankowości internetowej lub mobilnej i mając wyrażone zgody marketingowe. Za to opłata to 7 zł niepobierana gdy w poprzednim miesiącu wykonaliśmy 3 transakcje bezgotówkowe. Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można (ale nie trzeba) też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Wszystkich zainteresowanych premią do 620 zł za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

620 zł za konto w BNP Paribas


Regulamin promocji Aktywni latem.


Konto Otwarte dla Ciebie:
 • 2,50 zł za prowadzenie – opłata niepobierana gdy w miesiącu:
  • Zalogujemy się co najmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej.
  • Wyrazimy i nie odwołamy zgód marketingowych i handlowych.
 • 7 zł za obsługę karty – opłata niepobierana gdy w miesiącu:
  • W miesiącu poprzedzającym wykonamy co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe. Lub:
  • Nie ukończyliśmy 26 lat. Lub:
  • Umowa rachunków została zawarta na zasadach sprzedaży premiowej Starter bankowy.

Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezgotówkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.