500 zł za konto w ING Banku Śląskim

Witam. Kolejnym bankiem, który bez zbędnej zwłoki odnowił swoją bardzo dobrą promocję konta osobistego jest ING Bank Ślaski. Od końca czerwca obowiązuje odnowiona akcja Załóż konto i zyskaj dzięki której można otrzymać do 500 zł za konto w ING Banku Śląskim. Warunki uległy nieznacznemu skróceniu i uproszczeniu, okres karencji ponownie pozytywnie przesunięty. Nowa akcja promocyjna trwa do 29.08.2024 r.

Dodatkowo można otrzymać 100 zł za konto dla dziecka w wieku 13-18 lat.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji ING Bank Ślaski. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Z najnowszej akcji promocyjnej mogą skorzystać osoby które od 01.04.2023 r. nie posiadały lub nie współposiadały następujących kont osobistych: Konto z Lwem Direct, Komfort, Mobi czy Future. Dodatkowo akcja nie dotyczy osób, które posiadają lub współposiadają produkt w ING Banku Śląskim (np. konta, karty, pożyczki albo są pełnomocnikami do takich produktów). Liczą się tylko całkowicie nowi i całkowicie powracający klienci. Okres wykluczenia jak zwykle został przesunięty o 3 miesiące.

Konto osobiste Direct lub Komfort można otworzyć za pośrednictwem kuriera (przywozi on dla nas tak naprawdę tylko kartę) lub poprzez przelew weryfikacyjny (wtedy nasze dane muszą być identyczne). Ale tak naprawdę opłaca się (i to jak) otworzyć je przez aplikację mobilną na tzw. selfie. Konto Osobiste Direct jest bezpłatne – obowiązuje opłata za kartę w wysokości 10 zł w przypadku braku wykonania transakcji bezgotówkowych w kwocie minimum 300 zł (miesięcznie, a raczej w zbliżonym okresie rozliczeniowym).

500 zł za konto w ING Banku Śląskim – warunki promocji:
 • Do 29.08.2024 r. otwarcie za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji Moje ING Mobile Konta Direct lub Komfort wraz kartą oraz Otwartym Kontem Oszczędnościowym (OKO).
 • Wyrażenie zgód marketingowych i handlowych.
 • W okresie trzech miesięcy od daty otwarcia konta:
  • Otrzymanie wpływu lub wpływów na konto w wysokości minimum 1.000 zł w dwóch różnych miesiącach.
  • Wykonanie co najmniej 15 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKem. Transakcje powinny być rozliczone.
  • Wykonanie co najmniej 1 transakcji BLIK w internecie.
  • Zalogowanie co najmniej 3 razy do bankowości mobilnej.
 • Na dzień 30.11.2024 r. posiadanie na Otwartym Koncie Oszczędnościowym kwoty co najmniej 500 zł. Premia 300 zł.
 • Złożenie wniosku o Konto i OKO przez Moje ING mobile metodą na selfie (przed zalogowaniem trzeba wybrać załóż konto bankowe) oraz spełnienie warunków powyżej. Nagroda 200 zł.

500 zł za konto w ING Banku Śląskim

Warunki uległy znacznemu uproszczeniu i ujednoliceniu. a dzień wypłaty premii należy posiadać kartę debetową do konta osobistego (nie dotyczy konta Future). Dla konta osobistego Mobi (osoby do 26 roku życia) warunki są identyczne. Premia wpłynie na Otwarte Konto Oszczędnościowe do 16.12.2024 r. A tej w promocji przez 3 miesiące oprocentowane jest stawką 6% dla kwot poniżej 200.000 zł.


Dodatkowo można otrzymać 100 zł za konto dla dziecka w wieku 13-18 lat. Należy do 05.08.2024 r. w MojeING złożyć wniosek o Konto Dziecka, mieć wyrażone zgody marketingowe, posiadać konto (albo założyć je do 26.08.2024 r.) oraz do 05.08.2024 r. lub do 05.09.2024 r. zrobić co najmniej 1 przelew na kwotę minimum 100 zł (np. przelew na telefon BLIK) z konta Uczestnika (rodzica) na Konto Dziecka. Można założyć kilka kont dla dzieci. Nie mogą one być posiadaczem Konta z Lwem Mobi na dzień przystąpienia do promocji. Do 20.08.2024 r. lub 20.09.2024 r. na Konto Dziecka powinna wpłynąć premia w wysokości 100 zł. Konta Dziecka – Konto Mobi jest bezwarunkowo bezpłatne, nie ma też opłat za kartę.

500 zł za konto w ING Banku Śląskim


Konto Direct jest bezpłatne – jedyna opłata to ewentualnie 10 zł za kartę jeżeli nie wydamy w okresie rozliczeniowym 300 zł (29-ty do 28-go a nie miesiąc kalendarzowy). Swego czasu w ING Banku Ślaśkim pojawiało się sporo akcji dzięki którym można było dostać dodatkowe kilkaset złotych premii – za kartę kredytową, oszczędzanie, inwestowanie, przelewanie wynagrodzenia. Póki co od dłuższego czasu nic się nie pojawiało więc konto w ING zamknąłem i czekam aż minie okres karencji. Za pół roku powinien minąć. Wszystkich zainteresowanych premią do 500 zł za konto w ING Banku Śląskim zapraszam tutaj:

500 zł za konto w ING Banku Śląskim


Regulamin Promocji Załóż konto i zyskaj.

Regulamin promocji 100 zł na start.


Konto z Lwem Direct to:
 • 0 zł za prowadzenie.
 • 0 zł za kartę debetową pod warunkiem wykonania transakcji na kwotę 300 zł od 29-tego do 28-go dnia miesiąca (inaczej 10 zł).
 • 0 zł za wszystkie przelewy internetowe.
 • 0 zł za usługę Cashback (wypłaty gotówki w sklepie).
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów sieci ING oraz Planet Cash oraz pierwszą wypłatę w bankomacie obcym (każda następna to koszt 5 zł).

Promocji bankowych jest ostatnio sporo. Banki bardzo zaczęły premiować przelewanie wynagrodzenia na konto osobiste, jak też co raz śmielej premiują posiadaczy kart kredytowych. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.