300 zł za konto w Citibanku i Konto oszczędnościowe na 7,20%

Witam. Jeszcze przed chwilą można było otrzymać rekordowe 700 zł za założenie konta w Citibanku oraz skierowanie na nie swojego wynagrodzenia. Obecnie wystartowała akcja Zyskaj 7,2 % oraz do 300 PLN dzięki której można otrzymać 300 zł za konto w Citibanku oraz konto oszczędnościowe na 7,20% do kwoty 100.000 zł na 4 miesiące. Nowa promocja Citibanku obowiązuje do 13.08.2024 r. lub do wyczerpania puli 3.000 sztuk promocyjnych wniosków.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji Citibank. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Z promocji mogą skorzystać osoby, które po 31.12.2021 r. nie posiadały w tym banku konta osobistego czy oszczędnościowego. Posiadanie karty kredytowej jest dozwolone i nie wyklucza z udziału z promocji. W przypadku posiadania już kartoteki w Citibanku po złożeniu wniosku może być potrzebny kontakt z infolinią (i tu jest problem bo sami nie dzwonią, olewają i trzeba się samemu kontaktować). CitiKonto w promocji można otworzyć w procesie online akceptując zgodę na zdalną weryfikację tożsamości, w Oddziale CitiBanku lub w ramach kampanii telefonicznej.

300 zł za konto w Citibanku i Konto oszczędnościowe na 7,20% – warunki promocji:
 • Nagroda Promocyjne Oprocentowanie – Konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 7,20% do kwoty 100.000 zł na 4 miesiące:
  • Otrzymanie wpływów na konto w wysokości minimum 2.000 zł w każdym z kolejnych czterech miesięcy trwania promocyjnego oprocentowania.
  • Wykonywanie co najmniej 3 transakcji bezgotówkowych kartą w wysokości co najmniej 300 zł  w każdym z kolejnych czterech miesięcy trwania promocyjnego oprocentowania.
 • Nagroda bądźmy w kontakcie w wysokości 20 zł za:
   • Wyrażenie zgód marketingowych i handlowych i samo otwarcie konta.
 • Nagroda za Wpłatę wynagrodzenia w wysokości 280 zł:

  • Otrzymanie wpływów wynagrodzenia na konto w wysokości minimum 2.000 zł w każdym z kolejnych trzech miesiącach począwszy od drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta

<<<Strona promocji 300 zł za konto w Citibanku i Konto oszczędnościowe na 7,20%>>>

300 zł za konto w Citibanku i Konto oszczędnościowe na 7,20%

Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywać od następnego miesiąca, po miesiącu otwarcia konta. Promocyjne oprocentowanie zostanie dopisane do 20-go następnego miesiąca. Pozostałe premie będą wpływać na konto do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełniania warunków akcji. Aby otrzymać 280 zł należy koniecznie przelewać swoje wynagrodzenie lub inne świadczenie o podobnym charakterze – Citibank wyraźnie opisuje, że nie przejdą przelewy z kont osób indywidualnych. Wpływy na konto powinny pochodzić z konta firmowego albo spoza Citibanku. Tak naprawdę promocja jest o wiele słabsza od poprzedniej ale nadal dobra, szczególnie jak ktoś ma i chce ulokować kwotę 100.000 zł. Dodatkowo można otrzymać solidną premię (od 600 zł do 1.200 zł) za kartę kredytową w Citibanku ale bank niestety kasuje wszystkich powracających klientów. Szczegóły promocji kart kredytowych w Citibanku pod na bieżącą można znaleźć tutaj.


Konto jest całkowicie darmowe, nie ma opłat za prowadzenie czy obsługę karty debetowej a same CitiKonto otwiera się online za pomocą tzw. selfie – robi się zdjęcie dowodu osobistego i selfie a umowę zatwierdza sms-em. Na koniec oddzwania pracownik Citibanku i informuje o produktach (koncie czy karcie kredytowej). Czasami coś nie wyjdzie i powinien nastąpić kontakt z Citibanku. O szczegółach ewentualnych opłat za CitiKonto w Citibanku piszę krótko poniżej. Wszystkich zainteresowanych premią do 300 zł za konto w Citibanku oraz Kontem Oszczędnościowym na 7,20% zapraszam tutaj:

300 zł za konto w Citibanku i Konto oszczędnościowe na 7,20%


Citikonto w Citibanku to:
 • 0 zł za prowadzenie i obsługę karty debetowej.
 • 0 zł za wypłat z bankomatów Citibanku i 4 pierwsze wypłaty w obcych bankomatach.
 • 0 zł za przelewy i 3 bezpłatne przelewy natychmiastowe Express Elixir.
 • Konta walutowe i usługa Citi Global Walet – płatność jedną kartą w wielu walutach.

Regulamin oferty Zyskaj 7,2 % oraz do 300 PLN.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.