700 zł za konto w Citibanku

Witam. Po serii trochę słabszych promocji konta osobistego w Citibanku w dniu dzisiejszym pojawiła się rewelacyjna akcja Otwórz CitiKonto i zyskaj do 700 zł dzięki której tym razem można otrzymać aż do 700 zł za konto w Citibanku. Przy czym większość tej premii można otrzymać już tylko za odpowiednie wpływy wynagrodzenia. Warunki otrzymania pozostałej części premii także nie są trudne do spełnienia. Nowa promocja Citibanku trwa do 18.06.2024 r. lub do wyczerpania puli 3.500 sztuk promocyjnych wniosków.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji Citibank. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Z promocji mogą skorzystać osoby, które po 31.12.2021 r. nie posiadały w tym banku konta osobistego czy oszczędnościowego. Posiadanie karty kredytowej jest dozwolone i nie wyklucza z udziału z promocji. W przypadku posiadania już kartoteki w Citibanku po złożeniu wniosku może być potrzebny kontakt z infolinią (do mnie sami zadzwonili). CitiKonto w promocji można otworzyć w procesie online akceptując zgodę na zdalną weryfikację tożsamości, w Oddziale CitiBanku lub w ramach kampanii telefonicznej.

700 zł za konto w Citibanku – warunki promocji:
 • Nagroda bądźmy w kontakcie w wysokości 20 zł za:
  • Wyrażenie zgód marketingowych i handlowych i samo otwarcie konta.
 • Nagroda za wpływy 130 zł za:
  • Otrzymanie wpływów na konto w wysokości minimum 2.000 zł w każdym z kolejnych dwóch miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta.
 • Nagroda za aktywność 250 zł za:
  • Wykonywanie co najmniej 3 transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę co najmniej 100 zł  w każdym z kolejnych pięciu miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta (50 zł za każdy miesiąc).
 • Nagroda za Wpłatę wynagrodzenia w wysokości 300 zł:
  • Otrzymanie wpływów wynagrodzenia na konto w wysokości minimum 2.000 zł w każdym z kolejnych pięciu miesiącach następujących po miesiącu otwarcia konta

<<<Strona promocji 700 zł za konto w Citibanku>>>

700 zł za konto w Citibanku

Premie będą wpływać na konto do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełniania warunków akcji. Aby otrzymać 300 zł należy koniecznie przelewać swoje wynagrodzenie lub inne świadczenie o podobnym charakterze – Citibank wyraźnie opisuje, że nie przejdą przelewy z kont osób indywidualnych. Wpływy na konto powinny pochodzić z konta firmowego albo spoza Citibanku. Ale łącząc wszystkie warunki w dosyć prosty sposób można otrzymać aż 700 zł za konto w Citibanku. Dodatkowo można otrzymać solidną premię (od 600 zł do 900 zł) za kartę kredytową w Citibanku ale bank niestety kasuje wszystkich powracających klientów. Szczegóły promocji kart kredytowych w Citibanku pod na bieżącą można znaleźć tutaj.


Konto jest całkowicie darmowe, nie ma opłat za prowadzenie czy obsługę karty debetowej a same CitiKonto otwiera się online za pomocą tzw. selfie – robi się zdjęcie dowodu osobistego i selfie a umowę zatwierdza sms-em. Na koniec oddzwania pracownik Citibanku i informuje o produktach (koncie czy karcie kredytowej). Czasami coś nie wyjdzie i powinien nastąpić kontakt z Citibanku. O szczegółach ewentualnych opłat za CitiKonto w Citibanku piszę krótko poniżej. Wszystkich zainteresowanych premią do 700 zł za konto w Citibanku zapraszam tutaj:

700 zł za konto w Citibanku


Citikonto w Citibanku to:
 • 0 zł za prowadzenie i obsługę karty debetowej.
 • 0 zł za wypłat z bankomatów Citibanku i 4 pierwsze wypłaty w obcych bankomatach.
 • 0 zł za przelewy i 3 bezpłatne przelewy natychmiastowe Express Elixir.
 • Konta walutowe i usługa Citi Global Walet – płatność jedną kartą w wielu walutach.

Regulamin oferty Otwórz Citikonto i zyskaj do 700 zł.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

700 zł za konto w Citibanku

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.