600 zł za konto w VeloBanku w nowej akcji oraz 50 zł z polecenia

Witam. Z końcem poprzedniego miesiąca wygasła bardzo dobra akcja z premią 600 zł i 50 zł za konto w Velobanku. Nic straconego bo z samym początkiem maja wystartowała nowa akcja pt. Startuj z Velokontem dzięki której nowi klienci nadam mogą otrzymać 600 zł za konto w Velobanku. Dodatkowo biorąc udział w programie poleceń można otrzymać kolejne 50 zł z polecenia (osoba polecająca otrzymuje za to więcej bo 100 zł). Ponownie promocja opiera się na zwrocie za transakcje bezgotówkowe i te BLIKem ale trzeba już ich robić więcej oraz doszły warunki zasilenia. Nowa akcja Velobanku trwa do 31.07.2024 r.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji Velobank. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Promocja skierowana jest do nowych i powracających klientów, którzy od co najmniej 31.12.2022 r. nie posiadali w tym banku konta osobistego. Niestety okres karencji się ponownie nie zmienił. Konto można otworzyć na dowód osobisty, selfie czy za pośrednictwem kuriera. Uwaga – Velobank nawet po okresie promocji nie pozwala tak łatwo odejść i proponuje czasem pokrewne akcje za rezygnację z wypowiedzenia z konta.

Aby otrzymać do 600 zł za konto w VeloBanku i 50 zł z polecenia należy:
  • Do 31.07.2024 r. otworzyć VeloKonto oraz VeloSkarbonkę.
  • Wyrazić zgody marketingowe i handlowe i zalogować się do bankowości mobilnej w ciągu 14 dni od daty aktywacji konta. Nagroda 60 zł na start.
  • Wykonywać transakcje bezgotówkowe i/lub BLIK przez kolejne 9 miesięcy, następujących po miesiącu aktywacji konta oraz zasilać konto z zewnątrz kwotą co najmniej 2.000 zł. Nagroda 5% zwrot za zakupy maksymalnie 60 zł miesięcznie i 540 zł w ciągu 9 miesięcy.
  • Wpisać odpowiedni kod polecenia i wykonać odpowiednie zasilenia. Nagroda 50 zł.

600 zł za konto w VeloBanku w nowej akcji oraz 50 zł z polecenia600 zł za konto w VeloBanku w nowej akcji oraz 50 zł z polecenia

Nagroda to tym razem 5% zwrot wartości wykonanych transakcji bezgotówkowych wykonanych na VeloKoncie. Jak mówi prosta matematyka należy wydawać kartą 1.200 zł aby otrzymać taką premię. Dodatkowo należy zasilać konto z zewnątrz albo z konta firmowego w Velobanku kwotą 2.000 zł w miesiącu poprzedzającym promocyjne transakcje. Wyjątek to pierwszy miesiąc aktywacji konta gdzie zwrot będzie się i tak naliczał. Wypłata będzie księgowana na VeloSkarbonce już w ciągu 2 dni roboczych od daty wykonania promocyjnych transakcji. Czyli bardzo, bardzo szybko jak na promocje bankowe. Maksymalnie można otrzymać 60 zł przez kolejne 9 miesięcy.

I to wszystko. Wcześniej warunki były trochę prostsze ale nic nie trwa wiecznie. Za wydawanie kartą lub BLIKem (ale nie liczą się przelewy) kwoty 1.200 zł w ciągu kolejnych 9 miesięcy można otrzymać bardzo sowitą premię. Niejako przy okazji można także założyć Konto Oszczędnościowe na 7% do kwoty 100.000 zł (i 6,50% do kwoty 400.000 zł). Samo VeloKonto jest bezpłatne, domyśle bezpłatne są bankomaty Planet Cash w Polsce i UE a po wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK miesięcznie także pozostałe bankomaty. Po wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie bezpłatna także jest karta (standardowa opłata 7 zł).


Dodatkowo w przypadku wpisania odpowiedniego kodu polecenia przy otwarciu konta można otrzymać 50 zł. Warunek – zasilenie otwartego konta kwotę co najmniej 2.000 zł w każdym z kolejnych 3 miesięcy, po miesiącu otwarcia konta oraz wyrażenie wszystkich zgód marketingowych. Premia wpłynie do końca następnego miesiąca po spełnieniu wspomnianych warunków. Osoba polecająca otrzyma 100 zł. Kod polecający można otrzymać od znajomych czy rodziny. Warto skorzystać. Obecny program poleceń trwa do 31.05.2024 r. Można skorzystać z mojego kodu – 9WG7DA – lub skorzystać od kogoś znajomego czy rodziny.


VeloKonto można otworzyć za pośrednictwem kuriera lub całkowicie zdalnie. Wszystkich zainteresowanych premią do 600 zł za konto w VeloBanku oraz 50 zł z polecenia zapraszam tutaj:

600 zł za konto w VeloBanku w nowej akcji oraz 50 zł z polecenia


Regulamin promocji Startuj z Velokontem – edycja 1/2024.

Regulamin promocji Doceniam Velo – polecam Velo edycja 1/2024.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

1 Komentarz

  1. Otworzyłam VeloKonto, Elastyczne Konto Oszczędnościowe faktycznie na 7% i Konto Oszczędnościowe VeloSkarbonkę. Super płacić kartą lub blikiem i dostawać za to zwrot na VeloSkarbonkę. Brak prowizji. Za wpłatę jedynie zapłaciłam. Dodatkowo za polecenie po spełnieniu warunków tj. zasilenie min. 2 000,00 zł przez 3 kolejne miesiące i wyrażenie zgód marketingowych prowizja 50,00 zł dla nowego klienta na start przy wpisaniu kodu polecenia. Ten jest ważny do 31.05.2024: HE42XX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.