1200 zł za kartę kredytową w Citibanku

Witam. Citibank potrafi zaskoczyć mnogością swoich akcji promocyjnych oraz ostatnio wielkością premii za otwarcie konta czy wzięcie karty kredytowej. Do 18.06.2024 r. można założyć konto osobiste z premią do 700 zł – szczegóły tutaj. Trwa też bardzo dobra akcja Zaserwuj sobie Kartę Kredytową Citibank dzięki której za spełnienie umiarkowanych warunków można otrzymać do 1200 zł za kartę kredytową w Citibanku. Nagrody to w połowie zasilenia promocyjnymi punktami w programie Mastercard Bezcenne Chwile ale można wymienić na przydatne vouchery do różnych sklepów (np. Allegro) oraz w drugiej połowie zwrot na kartę. Nowa promocja Citibanku trwa dosyć długo, bo do 30.09.2024 r. i nie ma ograniczenia do określonej puli promocyjnych wniosków.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji Citibank. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Z nowej promocji karty kredytowej mogą skorzystać nowe osoby, które od 01.04.2023 r. nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety mnie jako byłego posiadaczy karty kredytowej Citibank od razu odrzuca a próbowałem już kilka razy. Złożyłem nawet wniosek w jedne z poprzednich akcji – już Pani do mnie dzwoniła i potwierdzała – już witałem się z nagrodą ale poprawiła moje imię – L na Ł i dostałem sms-a z decyzją negatywną.

Aby otrzymać do 1200 zł za kartę kredytową Citibanku należy:
 • Złożyć wniosek o kartę kredytową na specjalnej stronie promocji. Obecnie wyjątkowo można też to zrobić w oddziale Citibanku.
 • Dołączyć do wniosku dokumentu dochodowego (np. wyciąg z rachunku lub paski z wypłaty za ostatnie 3 miesiące) lub zrobić to w przeciągu 10 dni roboczych (strona tutaj).
 • Zawrzeć umowę na podstawie złożonego wniosku oraz w aplikacji mobilnej aktywować kartę.
 • Nie później niż do końca drugiego miesiąca po zawarciu umowy dokonać przystąpienia do Programu Bezcenne Chwile.
 • W pierwszym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę co najmniej 100 zł.
 • W drugim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę co najmniej 200 zł.
 • W trzecim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę co najmniej 300 zł.
 • W czwartym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę co najmniej 400 zł.
 • W piątym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę co najmniej 500 zł.
 • W szóstym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę co najmniej 500 zł. Nagroda 8.000 punktów w programie Bezcenne Chwile o wartość 100 zł za każdy miesiąc (maksymalnie 600 zł).
 • W siódmym, ósmym, dziewiątym, dziesiątym, jedenastym i dwunastym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę co najmniej 500 zł. Nagroda – zasilenia karty po 100 zł za każdy miesiąc (maksymalnie 600 zł).
 • Dodatkowa nagroda – bezwarunkowe zwolnienie przez 12 miesięcy z opłaty z karty kredytowej.

<<<Strona promocji 1200 zł za kartę kredytową Citibanku>>>

Warunki są dosyć łatwe do spełnienia chociaż trochę pokręcone. Wystarczy  wydać od 100 zł do póżniej 500 zł miesięcznie kartą aby otrzymać punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile oraz później zasilenia kartą. O przyznaniu promocyjnych punktów szczęśliwcy zostaną powiadomieni w bankowości internetowej do końca następnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji a dopisane w programie punkty zostaną w ciągu następnych 30 dni i będą ważne przez 6 miesiące. W tym czasie trzeba je wymienić na różne vouchery (np. Allegro, Circle K, Decathlon, bilety do kina) po przepadną. Podobnie zwroty na kartę będą księgowane w ciągu 30 dni od daty przyznania nagrody i będą pomniejszały saldo zadłużenia.


Dodatkowo w ramach promocji opłata za wydanie i obsługę karty przez cały rok będzie wynosiła 0 zł. standardowo 12 zł, niepobierane w przypadku wydania 1.000 zł). Takie ułatwienie obowiązuje przez 12 kolejnych miesięcy ponieważ nowa karta kredytowa Citi Simplicity nie jest bezwarunkowo bezpłatna. Do czasu otrzymania premii kartę należy oczywiście posiadać, ale później nie ma takiego obowiązku i można przemyśleć współpracę z Citibankiem. Ale aby otrzymać całość premii pewnie będzie trzeba ją posiadać więcej niż 12 miesięcy.  Wszystkich zainteresowanych premią do 1200 zł za za kartę kredytową Citibanku zapraszam tutaj:


Regulamin oferty Zaserwuj sobie Kartę Kredytową Citibank.


Citibank informuje, iż Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla karty kredytowej wynosi 23,15% ale zadłużenie można spłacić w całości i żadnego oprocentowanie wtedy nie będzie. Należy uważać na warunkową opłatę miesięczną (12 zł). Dodatkowo należy uważać na inne dodatkowe opłaty lepiej nie aktywować dodatkowych opcji. Należy także uważać na nową opłatę – 20 zł w przypadku wystąpienia nadpłaty na rachunku karty kredytowej w kwocie co najmniej 200 zł.  Bezpłatne za to są powiadomienia sms o transakcjach. Co ważne gdy chcemy zrezygnować to Citibank z reguły daję ofertę na 3 miesiące – 10% zwrotu za wydanie kartą 1.000 zł, tj. 100 zł za rezygnację z wypowiedzenia karty kredytowej.

*Uwaga – do transakcji bezgotówkowych nie liczą się transakcje na pocztach czy zasilenia wirtualnych portfeli typu Revolut – za to jest dodatkowo od pewnego czasu spora opłata.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.