240 zł za kartę kredytową w PKO BP

Witam. Do końca marca można było otrzymać 300 zł za konto w PKO BP oraz 400 zł za kartę kredytową ale kartę z kategorii Premium. Te promocje wygasły ale w ostatnich dniach pojawiła się promocja Przejrzysty zwrot dzięki której można otrzymać 240 zł za kartę kredytową w PKO BP na dosyć prostych warunkach. Tym razem promocja skierowana jest do wszystkich dotychczasowych i potencjalnie nowych klientów PKO BP. Akcja trwa do 30.04.2024 r. lub do wyczerpania puli 3.700 nagród o czym PKO BP poinformuje na stronie promocji.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji PKO BP. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Aby skorzystać z promocji należy nie mieć w PKO BP karty kredytowej od co najmniej 01.03.2023 r. Nagroda to 10% zwrot za zakupy w miesiącach maj, czerwiec i lipiec. Najlepiej wydawać po co najmniej 800 zł aby otrzymywać 80 zł miesięcznie.

240 zł – za kartę kredytową w PKO BP warunki promocji:
  • Do 30.04.2024 r. zawrzeć umowę o kartę kredytową Przejrzysta karta kredytowa PKO Visa.
  • Do 30.04.2024 r. zarejestrować się na stronie promocji.
  • W miesiącach maj, lipiec i sierpień wykonać transakcje bezgotówkowe – najlepiej na kwotę co najmniej 800 zł. Zwrot 10% wartości, maksymalnie 80 zł przez 3 miesiące.
  • Do 14.04.2024 r. zarejestrować kartę kredytową w programie Bezcenne Chwile.
  • W miesiącach maj, lipiec i sierpień logować się do aplikacji mobilnej i/lub bankowości internetowej.
  • Mieć wyrażone zgody marketingowej i handlowe (marketing elektroniczny).

Nagroda to zasilenia karty w 3 kolejnych miesiącach. Jak łatwo wyliczyć najlepiej wydawać 800 zł miesięcznie. Zasilenia nastąpią do końca następnego miesiąca po miesiącu wykonania i rozliczenia transakcji bezgotówkowych. I aż szkoda, że tak późno zrezygnowałem z karty kredytowej w PKO BP bo bym się załapał. Należy uważać na opłatę za kartę – opłata wyniesie 80 zł gdy wydajemy kartą mniej niż 500 zł miesięcznie, 40 zł gdy średnio w roku wydajemy kartę kredytową kwotę pomiędzy 500 zł a 600 zł miesięcznie oraz nie ma opłaty gdy wydajemy co najmniej 600 zł miesięcznie. W przypadku wcześniejszej rezygnacji opłata za kartę zostanie pobrana cząstkowo. Należy pamiętać o tym bo sam tak zapłaciłem za rezygnację wziętej karty kredytowej w poprzedniej promocji ponad 44 zł bo zwlekałem kilka miesięcy… Więcej na stronie promocji tutaj:

240 zł za kartę kredytową w PKO BP


Regulamin promocji Przejrzysty zwrot.

Dokument dot. opłat za kartę kredytową.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.