520 zł za konto w mBanku

Witam. Dzisiaj opisuję zaległą (na moim blogu) promocję konta osobistego w mBanku. Od ponad miesiąca trwa akcja Zyskaj premie z eKontem osobistym III dzięki której można otrzymać do 520 zł za konto w mBanku. Choć tak naprawdę otrzymuje się 420 zł za otwarcie konta i aktywność a następne 100 zł jest za konto dla dziecka, więc nie dla wszystkich. Warunki promocji są dosyć proste do spełnienia a nowa akcja trwa  jeszcze przez miesiąc, tj. do 02.04.2024 r.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji mBank. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Promocja skierowana jest do nowych klientów, nieposiadających w mBanku konta osobistego oraz oszczędnościowego od 01.01.2020 r. (o nr rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017). Posiadanie konta firmowego, karty kredytowej czy kredytu nie wyklucza z udziały w promocji. W przypadku otwierania eKonta na selfie należy zrobić to na telefonie, w przypadku e-dowodu lub kuriera – na komputerze. W przypadku wybrania kuriera jednak nie dostaje się mniejszą premię.

Do 520 zł za konto  w mBanku – warunki promocji:
  • Zapisanie się do promocji i złożenie wniosku o eKonto osobiste wraz z kartą debetową, poprzez selfie lub e-dowód poprzez specjalną stronę promocji.
  • 100 zł za jednorazowy wpływ w wysokości minimum 1.000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia eKonta i wykonanie co najmniej 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w miesiącu otwarcia eKonta lub w miesiącu następnym.
  • 50 zł za jednorazowy wpływ w wysokości minimum 1.000 zł w drugim miesiącu od otwarcia eKonta i wykonanie co najmniej 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w drugim pełnym miesiącu od otwarcia eKonta.
  • 50 zł za jednorazowy wpływ w wysokości minimum 1.000 zł w trzecim miesiącu od otwarcia eKonta i wykonanie co najmniej 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w trzecim pełnym miesiącu od otwarcia eKonta.
  • 200 zł za zdalne otwarcie konta za pomocą selfie lub e-dowód oraz spełnienie warunków otrzymania powyższych premii. Kolejne 20 zł za zapisanie się do promocji i wykonanie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą w miesiącu otwarcia konta lub w miesiącu następnym.
  • Dodatkowe opcjonalne 100 zł za otwarcie eKonta Junior dla dzieci do 13 roku życia) do końca pierwszego miesiąca, następującego po otwarciu eKonta osobistego.

<<<Strona promocji do 520 zł za konto w mBanku>>>

520 zł za konto w mBanku

Przelew na eKonto nie powinien być nie z naszego konta w mBanku, a najlepiej spoza mBanku. Co ciekawe liczą się wpłaty we wpłatomatach. Premię będą wpływać na otwarte eKonto do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków akcji. Premia za otwarcie za konto dla dzieci wpłyną do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego. Aby otrzymać premię za konto dla dziecka do 13 roku życia wystarczy je tylko otworzyć – nie nie trzeba na nim robić. Aby otrzymać premię za otwarcie konta przez selfie na leży spełnić także wszystkie pozostałe warunki otrzymania całej premii za aktywność.

Dodatkowo uczestnicy promocji mogą skorzystać z rachunku regularnego oszczędzanie Moje Cele, na którym otrzymują oprocentowanie 6,50% lub 5,30% do kwoty 50.000 zł od dnia otwarcia i przez kolejne 3 pełne miesiące od daty jego otwarcia. Procent jest wyższy gdy konto założymy przez selfie czy e-dowód. Stawka promocyjna obowiązuje jedynie, gdy suma wpływów na te eKonto jest wyższa o co najmniej 100 zł od wypływów. I to wszystko – premia jest dosyć wysoka. Same eKonto osobiste w mBanku jest bezwarunkowo bezpłatne, nie ma też opłaty za kartę po wydaniu kwoty 350 zł w miesiącu. Wszystkich zainteresowanych premią do 520 zł za konto w mBanku zapraszam tutaj:

520 zł za konto w mBanku


Regulamin Promocji Zyskaj premie z eKontem osobistym III.

Regulamin Promocji Nagroda dodatkowa III.


eKonto osobiste to:
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku eKonta.
  • 0 zł za obsługę karty debetowej po wydaniu 350 zł.
  • 0 zł za wypłaty we wszystkich bankomatach krajowych kwot min. 100 zł.
  • 2,50 zł za wypłaty poniżej 100 zł.

Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.