320 zł za konto w Citibanku + Konto Oszczędnościowe na 7,10%

Witam. W dniu wczorajszym w Citibanku została odnowiona akcja promocyjna konta osobistego. Tym razem Citibank postawił na premię w wysokości do 320 zł oraz konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 7,10% do kwoty 50.000 zł na 4 miesiące. Czyli można liczyć na 320 zł za konto w Citibanku oraz dodatkowo wysokie oprocentowanie na lokacie o ile ktoś dysponuje takimi pieniędzmi. Warunki w porównaniu do poprzedniej akcji zmieniły się znaczenia a nowa promocja trwa do 09.05.2024 r. lub do wyczerpania 5.000 sztuk promocyjnych wniosków.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji Citibank. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Z promocji mogą skorzystać osoby, które po 31.12.2021 r. nie posiadały w tym banku konta osobistego czy oszczędnościowego. Posiadanie karty kredytowej jest dozwolone i nie wyklucza z udziału z promocji. W przypadku posiadania już kartoteki w Citibanku może być potrzebny kontakt z infolinią (do mnie sami zadzwonili). CitiKonto w promocji można otworzyć w procesie online akceptując zgodę na zdalną weryfikację tożsamości, w Oddziale CitiBanku lub w ramach kampanii telefonicznej.

320 zł za konto w Citibanku – warunki promocji:
 • Nagroda bądźmy w kontakcie w wysokości 20 zł za:
  • Wyrażenie zgód marketingowych i handlowych i samo otwarcie konta.
 • Nagroda Promocyjne Oprocentowanie – Konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 7,10% do kwoty 50.000 zł na 4 miesiące:
  • Otrzymanie wpływów na konto w wysokości minimum 2.000 zł w każdym z kolejnych czterech miesięcy trwania promocyjnego oprocentowania.
  • Wykonywanie co najmniej 3 transakcji bezgotówkowych kartą w wysokości co najmniej 300 zł  w każdym z kolejnych czterech miesięcy trwania promocyjnego oprocentowania.
 • Nagroda za Wpłatę wynagrodzenia w wysokości 300 zł:

  • Otrzymanie wpływów wynagrodzenia na konto w wysokości minimum 2.000 zł w każdym z kolejnych trzech miesięcy począwszy od drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia CitiKonta.

<<<Strona promocji 320 zł za konto w Citibanku + Lokata na 7,10%>>>

320 zł za konto w Citibanku + Konto Oszczędnościowe na 7,10%

Premie będą wpływać na konto do 20-tego następnego miesiąca, po miesiącu spełniania warunków akcji. Także odsetki dodatkowe zostaną dopisane do konta oszczędnościowego w tym terminie. Aby otrzymać 300 zł należy koniecznie przelewać swoje wynagrodzenie lub inne świadczenie o podobnym charakterze – Citibank wyraźnie opisuje, że nie przejdą przelewy z kont osób indywidualnych. Dodatkowo można otrzymać solidną premię za kartę kredytową w Citibanku ale bank niestety kasuje wszystkich powracających klientów. Ale można wyrazić zgodę na konta w sprawie karty. Szczegóły promocji kart kredytowych w Citibanku pod na bieżącą można znaleźć tutaj.


Konto jest całkowicie darmowe, nie ma opłat za prowadzenie czy obsługę karty debetowej a same CitiKonto otwiera się online za pomocą tzw. selfie – robi się zdjęcie dowodu osobistego i selfie a umowę zatwierdza sms-em. Na koniec oddzwania pracownik Citibanku i informuje o produktach (koncie czy karcie kredytowej). Czasami coś nie wyjdzie i powinien nastąpić kontakt z Citibanku. O szczegółach ewentualnych opłat za CitiKonto w Citibanku piszę krótko poniżej. Wszystkich zainteresowanych premią do 320 zł za konto w Citibanku zapraszam tutaj:

320 zł za konto w Citibanku + Konto Oszczędnościowe na 7,10%


Citikonto w Citibanku to:
 • 0 zł za prowadzenie i obsługę karty debetowej.
 • 0 zł za wypłat z bankomatów Citibanku i 4 pierwsze wypłaty w obcych bankomatach.
 • 0 zł za przelewy i 3 bezpłatne przelewy natychmiastowe Express Elixir.
 • Konta walutowe i usługa Citi Global Walet – płatność jedną kartą w wielu walutach.

Regulamin oferty Zyskuj i oszczędzaj z Citikontem.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.