300 zł za konto w PKO BP

Witam. W PKO BP do końca marca trwa program poleceń, w ramach którego polecający i polecony mogą otrzymać od 50 zł do 250 zł za konto. Ale ostatnio pojawiła się alternatywna akcja Pieniądze wracają dzięki której można otrzymać 300 zł za konto w PKO BP w ramach 5% zwrotu za zakupy. Dodatkowo w ramach tej akcji łagodniejszy jest okres karencji dla powracających klientów. Nowa promocja trwa do 31.03.2024 r. lub do wyczerpania 7.500 puli nagród. Dodatkowo do końca marca można otrzymać także do 400 zł za kartę kredytową w PKO BP – szczegóły tutaj.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji PKO BP. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Aby skorzystać z promocji należy nie posiadać od 01.01.2022 r. rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP. Posiadanie konta w Inteligo nie wyklucza z udziału w promocji. Konto w PKO BP w ramach obecnej promocji można otworzyć za pośrednictwem strony promocji ale także w placówkach banku. Należy podać przy otwieraniu konta kod promocji: KASAWRACA. Nagroda to 5% zwrot za transakcje bezgotówkowe w kolejnych 6 miesiącach następujących po miesiącu otwarcia konta, maksymalnie 50 zł miesięcznie i 300 zł w ciągu pół roku. Należy także logować się też co miesiąc do IKO i/lub iPKO. Należy mieć wyrażone cały czas zgody marketingowe i handlowe.

300 zł za konto w PKO BP

Aby otrzymać maksymalne 300 zł należy wydawać kartą 1.000 zł miesięcznie. Dużo i nie dużo. Najkorzystniejsze konto w PKO BP to PKO Konto za Zero, które jest darmowe po wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK aby nie było 10 złotowej opłaty za kartę. Należy pamiętać, że do promocji nie liczą się transakcje w kasynach, salonach gier, zakładach bukmacherskich, loteriach i totalizatorach. Wszystkich zainteresowanych premią 300 zł za konto w PKO BP zapraszam tutaj:

300 zł za konto w PKO BP


PKO Konto za Zero to:
  • 0 zł za prowadzenie konta.
  • 0 zł za kartę debetową, jeżeli w danym wykonamy co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK, inaczej 10 zł.
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO BP, 0 zł za wypłaty z wszystkich bankomatów BLIKem oraz 10 zł za zwykłe wypłaty z pozostałych bankomatów.
  • 0 zł za krajowe przelewy przez internet i aplikację IKO.

Regulamin promocji Pieniądze wracają.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.