Do 900 zł za kartę kredytową w programie Bezcenne Chwile w Citibanku

Witam. W Citibanku tylko do 15.02.2024 r. można zawnioskować o kartę kredytową z premią 600 zł na Allegro oraz 300 zł w punktach Bezcenne Chwile. Ale jak zwykle dział marketingu tego banku nie nudzi się, bo została ogłoszona nowa akcja Bezcenne nagrody na wyciągnięcie Karty Kredytowej Citibank dzięki której można otrzymać do 900 zł za kartę kredytową w Citibanku. Tym razem nagrodę otrzymuje się jako zasilenie w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Nowa promocja Citibanku trwa do 06.04.2024 r. lub do wyczerpania puli 1.500 sztuk promocyjnych wniosków.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji Citibank. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Z nowej promocji karty kredytowej mogą skorzystać nowe osoby, które od 01.04.2023 r. nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety mnie jako byłego posiadaczy karty kredytowej Citibank od razu odrzuca. Z komentarzy na internecie wynika, że nie tylko mnie. I tutaj ciekawostka bo złożyłem sam wniosek w jedne z poprzednich akcji – już Pani do mnie dzwoniła i potwierdzała już witałem się z nagrodą ale poprawiła moje imię – L na Ł i dostałem sms-a z decyzją negatywną.

Aby otrzymać do 900 zł za kartę kredytową Citibanku należy:
  • Złożyć wniosek o kartę kredytową na specjalnej stronie promocji. Obecnie wyjątkowo można też to zrobić w oddziale Citibanku.
  • Dołączyć do wniosku dokumentu dochodowego (np. wyciąg z rachunku lub paski z wypłaty za ostatnie 3 miesiące) lub zrobić to w przeciągu 10 dni roboczych (strona tutaj).
  • Zawrzeć umowę na podstawie złożonego wniosku oraz w aplikacji mobilnej aktywować kartę.
  • Wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej firmie dostarczającej nagrodę.
  • Nie później niż do końca następnego miesiąca po zawarciu umowy dokonać przystąpienia do Programu Bezcenne Chwile.
  • Nie później niż do końca trzeciego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 1.000 zł. Nagroda 24.000 punkty w programie Bezcenne Chwile o wartość co najmniej 300 zł.
  • W czwarty, piątym, szóstym, siódmym lub ósmym miesiącu po zawarciu umowy wykonać co najmniej 10 płatności bezgotówkowych kartę kredytową na kwotę co najmniej 200 zł. Nagroda 5 x 8.000 punktów w programie Bezcenne Chwile o wartość co najmniej 500 zł (za każdy miesiąc).
  • Nie później niż do końca dwunastego miesiąca po zawarciu umowy rozłożyć co najmniej 1 transakcję na „Raty w Karcie” na kwotę minimum 1.000 zł. Nagroda 8.000 punktów w programie Bezcenne Chwile o wartość co najmniej 100 zł.
  • Dodatkowa nagroda – bezwarunkowe zwolnienie przez 12 miesięcy z opłaty z karty kredytowej.

<<<Strona promocji 900 zł za kartę kredytową Citibanku>>>

Do 900 zł za kartę kredytową w programie Bezcenne Chwile

Warunki są dosyć łatwe do spełnienia. Wystarczy  wydać najpierw 1.000 zł w ciągu 3 miesięcy, a następnie wydawać 200 zł w miesiącu aby otrzymać punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile. O przyznaniu promocyjnych punktów szczęśliwcy zostaną powiadomieni w bankowości internetowej do końca następnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji a dopisane w programie punkty zostaną w ciągu następnych 30 dni i będą ważne przez 9 miesiące. W tym czasie trzeba je wymienić na różne vouchery (np. Allegro, Circle K, Decathlon, bilety do kina) po przepadną. Problematyczne jest spełnienie ostatniego warunku ponieważ rozłożenie na raty bo RRSO (oprocentowanie) wynosi 20,15% rocznie. Nie ma za to prowizji, opłat więc zawsze można spłacić te raty o wiele szybciej.


Dodatkowo w ramach promocji opłata za wydanie i obsługę karty przez cały rok będzie wynosiła 0 zł. standardowo 12 zł, niepobierane w przypadku wydania 1.000 zł). Takie ułatwienie obowiązuje przez 12 kolejnych miesięcy ponieważ nowa karta kredytowa Citi Simplicity nie jest bezwarunkowo bezpłatna. Do czasu otrzymania premii kartę należy oczywiście posiadać, ale później nie ma takiego obowiązku i można przemyśleć współpracę z Citibankiem. Wszystkich zainteresowanych premią do 900 zł za za kartę kredytową Citibanku zapraszam tutaj:

Do 900 zł za kartę kredytową w programie Bezcenne Chwile


Regulamin oferty Bezcenne nagrody na wyciągnięcie Karty Kredytowej Citibank.


Citibank informuje, iż Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla karty kredytowej wynosi 22,88% ale zadłużenie można spłacić w całości i żadnego oprocentowanie wtedy nie będzie. Należy uważać na warunkową opłatę miesięczną (12 zł). Dodatkowo należy uważać na inne dodatkowe opłaty lepiej nie aktywować dodatkowych opcji. Należy także uważać na nową opłatę – 20 zł w przypadku wystąpienia nadpłaty na rachunku karty kredytowej w kwocie co najmniej 200 zł.  Bezpłatne za to są powiadomienia sms o transakcjach.

*Uwaga – do transakcji bezgotówkowych nie liczą się transakcje na pocztach czy zasilenia wirtualnych portfeli typu Revolut – za to jest dodatkowo od pewnego czasu spora opłata.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.