300 zł za konto w Banku Pocztowym

Witam. Dzisiaj opisuję promocję konta osobistego w banku, który jest mały, niszowy i promocyjną akcję organizował chyba 7 lat temu. A mianowicie w ramach promocji Bezcenne 24 tysiące punktów można otrzymać punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile warte 300 zł za konto w Banku Pocztowym. Warunki są bardzo proste do spełnienia, okres karencji prawie żaden a zachęta do przetestowania konta w Banku Pocztowym bardzo duża. Nowa akcja trwa do 30.04.2024 r. lub do wyczerpania 12.000 sztuk po 8.000 punktów (czyli 4.000 kont). Ale trzeba się pośpieszyć i konto założyć jak najszybciej aby otrzymać całość premii.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji Bank Pocztowy. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Bank Pocztowym i jego już nieistniejąca odnoga Envelobank dawno nie organizował promocji konta osobistego. Sam kiedyś miałem w tym banku konto dla darmowej premii chyba w wysokości 100 zł. Teraz aby przystąpić do promocji nie należy mieć w Banku Pocztowym konta w okresie od 01.01.2024 r. do 31.01.2024 r. czyli praktycznie jest to miesiąc. Są trzy okresy promocji: w lutym, w marcu i kwietniu za które otrzymuje się po 8.000 punktów w programie Bezcenne Chwile warte około 100 zł.

Aby otrzymać 300 zł za konto w Banku Pocztowym należy:
  • Otworzyć konto z kartą Mastercard w okresie od 01.02.2024 r. do 30.04.2024 r. (ale lepiej jak najszybciej).
  • Wyrazić zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą e-mail.
  • Zarejestrować kartę debetową w programie Bezcenne Chwile Mastercard i zgodzić się na otrzymywanie informacji na adres e-mail.
  • Zapewnić w okresie promocji co najmniej jeden wpływ w wysokości 1.000 zł. Najlepiej zasilać kwotą 1.000 zł w lutym, marcu i kwietniu.
  • W okresach: luty, marzec, kwiecień – wykonywać po co najmniej 3 transakcje premiowane*. Nagroda 100 zł w punktach Bezcenne Chwile za każdy miesiąc spełnienia warunków.

300 zł za konto w Banku Pocztowym

Uwaga liczy się tylko pierwsza transakcja w danym dniu w danym sklepie. Czyli można kupić jedną kajzerkę w Biedronce kilka razy ale zaliczy się pierwsza płatność. Należy kolejną zrobić w innym sklepie. Poza tym obowiązuje klasyczne wyłączenia – definicja transakcji premiowanej poniżej. Typowe zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych są ok. Należy pamiętać o zasileniu konta – najlepiej spoza Banku Pocztowego. Jeżeli liczba nagród ulegnie wyczerpaniu to powinna się znaleźć na tej stronie informacja https://bezcennechwile.mastercard.pl/banki/bank-pocztowy co najmniej 1 dzień wcześniej. Punkty dopiszą się w przeciągu 30 dni roboczych od daty spełnienia warunków i będzie 6 miesięcy na ich wymianę na różne vouchery (np. na Circle K, na Allegro czy do Decathlonu).

Konto w Porządku w Banku Pocztowym jest darmowe, darmowe są także wypłaty w bankomatach Planet Cash oraz PKO BP. Karta jest darmowa po wydaniu 400 zł w miesiącu, inaczej opłata kosztuje 6,99 zł. Można się poświęcić. Konto w Porządku można założyć poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku. Czasami trzeba się udać do placówki aby zweryfikować tożsamość. Rejestracja karty w programie Bezcenne Chwile może potrwać do 5 dni. Można zamówić kartę mobilną i dodać do portfela cyfrowego. Więcej na stronie promocji tutaj.

300 zł za konto w Banku Pocztowym


Regulamin promocji Bezcenne 24 tysiące punktów.


*Zakup Premiowany – oznacza każdy zakup (transakcję) w złotych polskich dokonywany przez Uczestnika Programu), za pomocą zarejestrowanej w Programie Karty Partnera, z wyjątkiem: drugiej oraz kolejnej dokonanej w tym samym dniu  oraz w tym samym punkcie (uwzględniona tylko pierwsza transakcja w danym dniu), wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (viii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (ix) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (x) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (xi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (xii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty), (xiii) oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Aktualne promocje bankowe>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.