900 zł za kartę kredytową w Citibanku

Witam. Pod koniec grudnia ubiegłego roku opisywałem ofertę Citibanku z premią 600 zł za kartę kredytową, w pewnym momencie nawet o 100 zł więcej. Z początkiem roku (a właściwie pod koniec poprzedniego) pojawiła się akcja Nowy rok z Kartą Kredytową Citibank dzięki której można tym razem otrzymać 900 zł za kartę kredytową w Citibanku. Warunki są niezmiennie bardzo proste do spełnienia a premia tym razem jest w bonach – 600 zł do serwisu Allegro i 300 zł w punktach Bezcenne Chwile. Nowa akcja trwa do 15.02.2024 r. lub do wyczerpania puli 1.000 sztuk promocyjnych wniosków.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji Citibank. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Z nowej promocji karty kredytowej mogą skorzystać nowe osoby, które od 01.03.2023 r. nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety mnie jako byłego posiadaczy karty kredytowej Citibank od razu odrzuca. Z komentarzy na internecie wynika, że nie tylko mnie. I tutaj ciekawostka bo złożyłem sam wniosek w jedne z poprzednich akcji – już Pani do mnie dzwoniła i potwierdzała już witałem się z nagrodą ale poprawiła moje imię – L na Ł i dostałem sms-a z decyzją negatywną.

Aby otrzymać do 900 zł za kartę kredytową Citibanku należy:
  • Złożyć wniosek o kartę kredytową na specjalnej stronie promocji.
  • Dołączyć do wniosku dokumentu dochodowego (np. wyciąg z rachunku lub paski z wypłaty za ostatnie 3 miesiące) lub zrobić to w przeciągu 10 dni roboczych (strona tutaj).
  • Zawrzeć umowę na podstawie złożonego wniosku oraz w aplikacji mobilnej aktywować kartę.
  • Nie później niż do 10.03.2024 r. dokonać przystąpienia do Programu Bezcenne Chwile.
  • Nie później niż do 10.03.2024 r. dokonać co najmniej 5 płatności bezgotówkowych kartę kredytową na kwotę co najmniej 100 zł. Nagroda 24.000 punkty w programie Bezcenne Chwile o wartość co najmniej 300 zł.
  • W kwietniu, maju, czerwcu, lipcu, sierpniu i wrześniu wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych o wartości co najmniej 100 zł (w każdym miesiącu). Nagroda karta podarunkowa o wartość 100 zł za każdy miesiąc spełnienia warunku. Łącznie do 600 zł.

<<<Strona promocji 900 zł za kartę kredytową Citibanku>>>

900 zł za kartę kredytową w Citibanku

Warunki są bardzo łatwe do spełnienia. Wystarczy wydawać 100 zł w miesiącu aby otrzymać punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile lub karty podarunkowe na Allegro. O przyznaniu promocyjnych punktów szczęśliwcy zostaną powiadomieni drogą e-mail do 31.03.2024 r. a dopisane w programie zostaną w ciągu następnych 30 dni i będą ważne przez 3 miesiące. W tym czasie trzeba je wymienić na różne vouchery po przepadną. Za to o wiadomości o przyznaniu kart podarunkowych na Allegro będą przychodzić w bankowości internetowej do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków ich otrzymania. Zostaną one przesłane w bankowości internetowej przez następne 30 dni. Mają one datę ważności 30.04.2025 r. Można je wykorzystywać w częściach a także łączyć.


Dodatkowo w ramach promocji opłata za wydanie i obsługę karty przez cały rok będzie wynosiła 0 zł. standardowo 12 zł, niepobierane w przypadku wydania 1.000 zł). Takie ułatwienie obowiązuje przez 12 kolejnych miesięcy ponieważ nowa karta kredytowa Citi Simplicity nie jest bezwarunkowo bezpłatna. Do czasu otrzymania premii kartę należy oczywiście posiadać, ale później nie ma takiego obowiązku i można przemyśleć współpracę z Citibankiem. Wszystkich zainteresowanych premią do 900 zł za za kartę kredytową Citibanku zapraszam tutaj:

900 zł za kartę kredytową w Citibanku


Regulamin oferty Nowy rok z Kartą Kredytową Citibank.


Citibank informuje, iż Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla karty kredytowej wynosi 23,15% ale zadłużenie można spłacić w całości i żadnego oprocentowanie wtedy nie będzie. Należy uważać na warunkową opłatę miesięczną (12 zł). Dodatkowo należy uważać na inne dodatkowe opłaty lepiej nie aktywować dodatkowych opcji. Należy także uważać na nową opłatę – 20 zł w przypadku wystąpienia nadpłaty na rachunku karty kredytowej w kwocie co najmniej 200 zł.  Bezpłatne za to są powiadomienia sms o transakcjach.

*Uwaga – do transakcji bezgotówkowych nie liczą się transakcje na pocztach czy zasilenia wirtualnych portfeli typu Revolut – za to jest dodatkowo od pewnego czasu spora opłata.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.