500 zł za kartę kredytową w BNP Paribas

Witam. W BNP Paribas standardowo można otrzymać sowitą nagrodę za założenie konta – na tę chwilę 450 zł w promocji głównej i 200 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Szczegóły tutaj. W dniu wczorajszym pojawiła się za to promocja karty kredytowej w BNP Paribas. Właściwie można otrzymać 300 zł do Biedronki w ramach akcji Udane zakupy z kartą kredytową Mastercard oraz 200 zł w punktach w programie Bezcenne Chwile od Mastercard w ramach akcji Punktuj na start z Bankiem BNP Paribas. Czyli łącznie można otrzymać 500 zł za kartę kredytową w BNP Paribas. Akcja promocyjna z kodami do Biedronki trwa do 29.02.2024 r.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji BNP Paribas. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Z promocji mogą ponownie wziąć udział osoby, które 01.08.2022 r. nie miały ważnej umowy o kartę kredytową. Posiadacze kont osobistych mogą jak najbardziej brać udział w akcji. W ramach promocji można wnioskować o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold.

Aby otrzymać do 500 zł za kartę kredytową w BNP Paribas należy:
  • Pozostawić swoje dane na specjalnej stronie promocji. Po rejestracji na stronie promocji oddzwania pracownik banku, za pośrednictwem którego składamy wniosek o kartę.
  • Zawrzeć umowę z BNP Paribas o kartę kredytową nie później niż do 29.02.2024 r.
  • Zalogować się do bankowości internetowej, nadać PIN i aktywować kartę kredytową do końca pierwszego pełnego miesiąca po zawarciu umowy o kartę kredytową.
  • Mieć wyrażone zgody na przetwarzanie danych marketingowych.
  • W ciągu pierwszych trzech pełnych miesięcy, następujących po miesiącu podpisania umowy o kartę wykonywać transakcję kartą na kwotę co najmniej 1.000 zł, w tym jedna transakcja musi być transakcją XPay (przez portfel cyfrowy). Nagroda 3 x 100 zł do Biedronki.
  • Udział w programie Bezcenne Chwile i spełnienie warunków promocji (minimum 4 transakcji  w wysokości łącznej co najmniej 1.000 zł) – dodatkowe 200 zł w voucherach.

<<<Strona promocji do 500 zł za kartę kredytową w BNP Paribas>>>

500 zł za kartę kredytową w BNP Paribas

Do promocyjnych transakcji zaliczają się transakcje bezgotówkowe (z klasycznymi wyłączeniami*) oraz także transakcje gotówkowe – ale tych ze względu na prowizję nie polecam wykonywać. Opłata za wypłatę czy przelew z karty to aż 6% minimum 10 zł. No i wtedy oprocentowanie naliczane jest od razu. Do transakcji promocyjnych nie zaliczają się na pewno płatności za rachunki i zasilenia wirtualnych kart, jak też zakupy oznaczone jako zakupy hurtowe i usługi transportowe. Tym razem trzeba dodać kartę do portfela cyfrowego (Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Swatch Pay lub Xiaomi Pay) i wykonywać co najmniej jedną taką transakcję miesięcznie (bez względu na kwotę). Nagrody – e-kody do Biedronki zostaną przesłane w formie sms-a na podany numer kontaktowy w ciągu 30 dni od daty spełnienia warunków ich otrzymania. Są one bezterminowe i można je wykorzystać wielokrotnie do wyczerpania ich wartości.


Dodatkowo w ramach akcji Punktuj na start z Bankiem BNP Paribas można otrzymać dodatkowe 16.000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile wymienne na vouchery o wartości 200 zł (np. na Allegro, do Decathlonu czy Carrefoura). Należy kartę zarejestrować do ww. programu przez aplikację mobilną lub bankowość internetową BNP a następnie przy pomocy dodanej karty wykonać co najmniej 4 transakcji o wartość łącznej co najmniej 1.000 zł w ciągu 30 dni od daty rejestracji. To oczywiście mogą być te same transakcje co wykonywane w ramach promocji głównej. Promocyjne punkty zostaną dopisane w ciągu 30 dni i będą ważne przez 6 miesięcy. Łącznie można otrzymać do 2 takich nagród z rejestrację 2 różnych kart BNP Paribas. Promocja trwa do 31.03.2024 r. lub do wyczerpania liczby nagród to 10.000 sztuk po 16.000 promocyjnych punktów. O wyczerpaniu puli nagród BNP Paribas ma poinformować 7 dni wcześniej na stronie promocji tutaj.

Należy pamiętać, że liczą się tzw. zakupy premiowane. Generalnie liczą się wszystkie zwykłe transakcje w sklepach czy na stacjach benzynowych choć lista wyłączeń jest dosyć spora i na pierwszy rzut skomplikowana a chodzi głównie o wyłączenie transakcji pseudofinansowych, ale także apteki, drogerie, kluby nocne i pijalnie wina czy sklepy z alkoholem. Poniżej regulaminów cytat z regulaminu co to jest zakup premiowany.

500 zł za kartę kredytową w BNP Paribas


W promocji możemy zawnioskować oczywiście tylko o kartę kredytową Mastercard Standard lub Gold. Za kartę Mastercard nie ma opłat za wydanie – jest opłata miesięczna – 12 zł – niepobierana gdy wykonamy transakcje w kwocie (aż) 1.000 zł. Ale przez pierwszy rok w ramach promocji nie ma tej opłaty a po otrzymaniu premii przemyśleć współpracę z BNP Paribas. Co ważne jest też opłata w wysokości 25 zł w przypadku wypowiedzenia umowy o kartę kredytową przed upływem 6 miesięcy od daty jej zawarcia. Wszystkich zainteresowanych premią do 500 zł za kartę kredytową w BNP Paribas zapraszam tutaj:

500 zł za kartę kredytową w BNP Paribas


Regulamin sprzedaży premiowej „Udane zakupy z kartą kredytową Mastercard”.

Regulamin promocji Punktuj na start z Bankiem BNP Paribas.


*Zakup Premiowany – oznacza każdy zakup (transakcję) w złotych polskich dokonywany przez Uczestnika Programu), za pomocą zarejestrowanej w Programie Karty Partnera, z wyjątkiem: wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 5122 – określający m.in. właścicieli aptek, (iii) 5715 – określający hurtownie napojów alkoholowych, (iv) 5813 – określający pijalnie (napoje alkoholowe), bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki, (v) 5912 – określający drogerie i apteki, (vi) określający sklepy z piwem, winem, alkoholem, (vii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (viii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (ix) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (x) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (xi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (xii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty), (xiii) 7511 – określający obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach, (xiv) 8999 – określający wolne zawody, (x) 9311 – określający podatki oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.