400 zł za przeniesienie konta w Credit Agricole

Witam. Jedynym z banków, który na stałe premiuje nowych posiadaczy kont osobistych ale tylko zakładanych tylko w swoich placówkach bankowych jest Credit Agricole. W tym banku standardowo odnowiła się promocja Przenieś konto i zyskaj 400 zł (III) a jej warunki są bardzo proste do spełnienia. Należy udać się do placówki, złożyć wniosek o przeniesienie konta (zamknięcia) z innego banku oraz zapewnić odpowiednie wpływy, od której uzależniona jest też wartość premii. Nowa promocja Credit Agricole trwa do 31.12.2023 r. i jest regularnie odnawiana.


Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe. Szczegóły aktualnych ofert Credit Agricole tutaj.


Niezmienny jest okres karencji w Credit Agricole. Aby skorzystać z promocji i otrzymać premię należy nie posiadać po 31.12.2020 r. konta w Credit Agricole. Czekam na przesunięcie tej daty.

400 zł za przenieienie konta w Credit Agricole – warunki promocji:
 • Przystąpienie do promocji i podpisanie umowy o konto wraz z kartą do 31.12.2023 r. w placówce Credit Agricole.
 • W ciągu 7 dni wypełnienie upoważnienia o przeniesienia konta. Podanie danych pracodawcy w celu poinformowaniu o zmianie konta.
 • Aktywowanie dostępu do konta poprzez serwis CA24 ebank i/lub CA24 Mobile.
 • Wybranie wyciągów do konta w formie elektronicznej.
 • Wyrażenie zgód marketingowych.
 • Zasilenie nie później niż do końca następnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta przez 3 kolejne miesiące w wysokości co najmniej 1.000 zł – premia 100 zł.
 • Zasilenie nie później niż do końca następnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta przez 3 kolejne miesiące w wysokości co najmniej 4.000 zł – premia 400 zł.

Premia zostanie wypłacona do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełnieniu warunków jej otrzymania. Czyli do końca czwartego pełnego miesiąca po otwarciu i przeniesieniu konta. Co ciekawe nie liczą się przelewy z własnych kont w innych bankach ale już wpłaty gotówkowe tak. Więc w prosty sposób można sobie poradzić. W wniosku o przeniesienie konta należy podać swoje dane, numer zamykanego konta i instytucję, którą należy powiadomić o przeniesieniu konta. Co ciekawe w każdym momencie można skontaktować się z dotychczasowym bankiem i wycofać dyspozycję. Regulamin i zasady wymagają jedynie złożenia wniosku w Credit Agricole.


Konto dla Ciebie to:
 • 0 zł za konto po zasileniu konta kwotą 1.500 zł oraz wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 10 zł).
 • 0 zł za kartę po zasileniu konta kwotą 1.500 zł oraz wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 10 zł).
 • 0 zł za wypłatę w bankomatach w placówkach CA, 0 zł za wypłatę w pozostałych bankomatach krajowych po zasileniu konta kwotą 1.500 zł oraz wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 7 zł).
 • 0 zł za przelewy internetowe.

400 zł za przeniesienie konta w Credit Agricole


Regulamin Promocji Przenieś konto i zyskaj 400 zł III.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

1 Komentarz

 1. Nie polecam tego typu promocji w Credit Agricole. Nie wypłacają premii, twierdząc, że „pierwszy” wpływ był z mojego konta, więc nie interesuje ich dalszy wpływ 4000 zł od kogoś innego. Kpina. Oczywiście reklamacja poszła, wszak liczy się suma wpłat i nie liczą się moje wpłaty, więc moja wpłata to dla mnie żaden argument do odrzucenia premii.. Osoba polecająca też nic nie dostała, a wszystko spełnione. Trzeba z nimi wojować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.