990 zł za kartę kredytową w Citibanku

Witam. Jak zwykle nie można narzekać na brak promocji dotyczących konta osobistego czy karty kredytowej. Kilka dni temu wystartowała kolejna oferta specjalna Jesień z Kartą Kredytową Citibank dzięki której można otrzymać aż 990 zł za kartę kredytową w Citibanku. Przy czym nietypowo 297 zł otrzymuje się w ramach punktów Mastercard Bezcenne Chwile a kolejne 693 zł w formie zwrotu na kartę za transakcje. Przy czym wystarczy wydawać 99 zł aby otrzymać wskazane wyżej nagrody. Nowa promocja Citibanku trwa do 30.11.2023 r. lub do wyczerpania puli 990 (a jak) promocyjnych wniosków.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji Citibank. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Z nowej promocji karty kredytowej mogą skorzystać nowe osoby, które od 01.03.2023 r. nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety mnie jako byłego posiadaczy karty kredytowej Citibank od razu odrzuca. Z komentarzy na internecie wynika, że nie tylko mnie. W ramach odnowionej promocji otrzymuje się zasilenia na kartę kredytową o wartości łącznej do 693 zł i do 297 zł w punktach programu Bezcenne Chwile.

Aby otrzymać do 990 zł za kartę kredytową Citibanku należy:
  • Złożyć wniosek o kartę kredytową na specjalnej stronie promocji.
  • Dołączyć do wniosku dokumentu dochodowego (np. wyciąg z rachunku lub paski z wypłaty za ostatnie 3 miesiące) lub zrobić to w przeciągu 10 dni roboczych (strona tutaj).
  • Zawrzeć umowę na podstawie złożonego wniosku oraz w aplikacji mobilnej aktywować kartę.
  • Nie później niż do końca pierwszego miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy dokonać przystąpienia do Programu Bezcenne Chwile.
  • W pierwszym, drugim i trzecim pełnym miesiącu, po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonać transakcję lub transakcje bezgotówkowe o wartości co najmniej 99 zł (w każdym miesiącu). Nagroda 3 z 99 zł z punktach Bezcenne Chwile (23.760 punktów).
  • W czwartym, piątym, szóstym, siódmym i ósmym, dziewiąty i dziesiątym pełnym miesiącu, po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonać transakcję lub transakcje bezgotówkowe o wartości co najmniej 99 zł (w każdym miesiącu). Nagroda 7 x 990 zł  w postaci zasilenia karty kredytowej.

<<<Strona promocji do 990 zł za kartę kredytową Citibanku>>>

990 zł za kartę kredytową w Citibanku

Tym razem warunki są dosyć proste i niewiele praktycznie trzeba robić aby otrzymać maksymalną premię. Wystarczy wydawać po 99 zł miesięcznie. Tzw. Nagroda I to punkty Mastercard Bezcenne Chwila – 3 x po 7920 punktów, które można wymienić na vouchery o wartości mniej więcej 263 zł. Kolejna tzw. Nagroda II to zasilanie karty – 7 x po 99 zł. Dodatkowa Nagroda II to zwolnienie z opłaty rocznej przez okres jednego roku. Standardowo to 12 zł niepobierane w przypadku wydania 1.000 zł w ciągu miesiąca rozliczeniowego.

Co ważne niespełnienie warunków otrzymania premii w w jednym miesiącu nie pozbawia prawa do otrzymania premii w miesiącach następnych. Powiadomienia o przyznaniu nagród będą przychodzić w bankowości internetowej do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków ich otrzymania i będą wypłacane czy wydawane w ciągu kolejnych 30 dni. Punkty Mastercard Bezcenne  Chwile można wymienić np. na bony do Decahtlonu, Circle K, Empiku, w zależności o dostępności. Mają one ważność tym razem 9 miesięcy o daty ich przyznania. Za to wpływy na rachunek karty będą powodować zmniejszenie zadłużenia albo spowodują nadpłatę.


Dodatkowo w ramach promocji opłata za wydanie i obsługę karty przez cały rok będzie wynosiła 0 zł. standardowo 12 zł, niepobierane w przypadku wydania 1.000 zł). Takie ułatwienie obowiązuje przez 12 kolejnych miesięcy ponieważ nowa karta kredytowa Citi Simplicity nie jest bezwarunkowo bezpłatna. Do czasu otrzymania premii kartę należy oczywiście posiadać, ale później nie ma takiego obowiązku i można przemyśleć współpracę z Citibankiem. Wszystkich zainteresowanych premią do 990 zł za za kartę kredytową Citibanku zapraszam tutaj:

990 zł za kartę kredytową w Citibanku


Regulamin oferty Jesień z kartą kredytową Citibank.


Citibank informuje, iż Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla karty kredytowej wynosi 23,15% ale zadłużenie można spłacić w całości i żadnego oprocentowanie wtedy nie będzie. Należy uważać na warunkową opłatę miesięczną (12 zł). Dodatkowo należy uważać na inne dodatkowe opłaty lepiej nie aktywować dodatkowych opcji. Należy także uważać na nową opłatę – 20 zł w przypadku wystąpienia nadpłaty na rachunku karty kredytowej w kwocie co najmniej 200 zł.  Bezpłatne za to są powiadomienia sms o transakcjach.

*Uwaga – do transakcji bezgotówkowych nie liczą się transakcje na pocztach czy zasilenia wirtualnych portfeli typu Revolut – za to jest dodatkowo od pewnego czasu spora opłata.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.