600 zł za konto w Velobanku i 50 zł z polecenia

Witam. Kolejnym bankiem, który ponownie postanowił przedłużyć swoją promocję konta osobistego jest następca Getin Banku – Velobank. Z początkiem września przedłużona została akcja Witaj w VeloBanku edycja (3/2023) dzięki której ponownie można otrzymać 600 zł za konto w Velobanku w postaci 10% zwrotu za zakupu. Maksymalnie dzięki promocji można otrzymać aż 600 zł w przeciągu 6 miesięcy, a właściwie okresów rozliczeniowych w formie 30 dni. Dodatkowo można dorzucić 50 zł za otwarcie VeloKonta (konta osobistego) z odpowiednim kodem polecenia. Łącznie można otrzymać aż 650 zł za konto w Velobanku. Nowa promocja trwa do 30.11.2023 r.

Promocja skierowana jest do nowych i powracających klientów, którzy od co najmniej 31.12.2022 r. nie posiadali w tym banku konta osobistego. Konto można otworzyć na dowód osobisty, selfie czy za pośrednictwem kuriera. Okres karencji został przedłużony. Uwaga – sam złożyłem wypowiedzenia konta w Velobanku i otrzymałem identyczną ofertę za 600 zł za wycofanie wypowiedzenia 🙂

Aby otrzymać do 600 zł za konto w VeloBanku należy:
 • Do 30.11.2023 r. otworzyć VeloKonto oraz VeloSkarbonkę.
 • Wyrazić zgody marketingowe i handlowe.
 • Wykonywać transakcje bezgotówkowe i/lub BLIK w każdym kolejnym 30-dniowym okresie rozliczeniowym promocji.

600 zł za konto w Velobanku i 50 zł z polecenia

Nagroda to 10% zwrot wartości wykonanych transakcji bezgotówkowych wykonanych na VeloKoncie. Wypłata będzie księgowana na VeloSkarbonce już w ciągu 2 dni roboczych od daty wykonania promocyjnych transakcji. Czyli bardzo szybko. Maksymalnie można otrzymać 100 zł w każdym kolejnym cyklu 30-dniowym przez kolejne 6 miesięcy. Co ważne promocja podzielona jest na 30-dniowe cykle, a pierwszy zaczyna się od daty aktywacji konta.

I to wszystko. Za wydawanie kartą lub BLIKem 1.000 zł w ciągu kolejnych 180 dni można otrzymać bardzo sowitą premię. Niejako przy okazji można także założyć Konto Oszczędnościowe na 7% oraz lokaty z oprocentowaniem do 7,50% w skali roku. Samo VeloKonto jest bezpłatne, domyśle bezpłatne są bankomaty Planet Cash w Polsce i UE a po wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK miesięcznie także pozostałe bankomaty. Po wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie bezpłatna także jest karta (standardowa opłata 7 zł).

600 zł za konto w Velobanku i 50 zł z polecenia


Dodatkowo w przypadku wpisania odpowiedniego kodu polecenia przy otwarciu konta można otrzymać 50 zł. Warunek – zasilenie otwartego konta kwotę co najmniej 2.000 zł w każdym z kolejnych 3 miesięcy, po miesiącu otwarcia konta oraz wyrażenie wszystkich zgód marketingowych. Premia wpłynie do końca następnego miesiąca po spełnieniu wspomnianych warunków. Osoba polecająca otrzyma 100 zł. Kod polecający można otrzymać od znajomych czy rodziny. Warto skorzystać. Obecny program poleceń trwa do 30.11.2023 r. Można skorzystać z mojego kodu – 576EC6 – lub skorzystać od kogoś znajomego czy rodziny.


VeloKonto można otworzyć za pośrednictwem kuriera lub całkowicie zdalnie. Wszystkich zainteresowanych premią do 650 zł za konto w VeloBanku zapraszam tutaj:

600 zł za konto w Velobanku i 50 zł z polecenia


Regulamin promocji Witaj w VeloBanku – edycja 2/2023.

Regulamin promocji Doceniam Velo – polecam Velo edycja 3.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

1 Komentarz

 1. Jestem zadowolonym klientem i polecam Velo Bank.
  Wszystkim chętnym polecam kod polecenia VeloBank w III edycji programu poleceń:
  MNF14G – kod ważny do 30.11.2023r.
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji.
  Serdecznie zapraszam do skorzystania z kodu i z góry dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.